معاون فرهنگی اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان ازمشارکت بیش از 300 مبلغ برای ترویج فرهنگ وقف در اصفهان خبر داد.

 به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین ولی الله روان گفت: همزمان با آغاز دهه وقف 321 مبلغ بومی و اعزامی با حضور در 300 بقعه متبرکه و امامزاده عظیم الشان استان اصفهان به ترویج فرهنگ وقف می پردازند.

وی افزود: امسال برای استفاده از ظرفیت مبلغین 321 مبلغ در دهه وقف در جوار حرم مطهر بقاع متبرکه و امامزادگان جلیل القدر مستقر شده اند تا به ترویج فرهنگ غنی وقف براساس نیازهای روز جامعه بپردازند.

ولی الله روان بیان داشت: این مبلغان در قالب ایستگاه های همه واقف باشیم، غرفه های چند رسانه ای، پاسخگویی به مسائل شرعی و مشاوره خانواده با عنوان خیمه های معرفت در دهه وقف به صورت ویژه با هدف ترویج فرهنگ وقف و اطلاع رسانی از این سنت حسنه فعالیت خود را در جوار حرم مطهر 300 بقعه متبرکه ادامه می دهند.

معاون فرهنگی اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: از این تعداد مبلغ 300 بومی و 21 مبلغ نیز اعزامی از شهر مقدس قم هستند که با ادارات اوقاف و امور خیریه سراسر استان در دهه وقف همکاری می کنند.