فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت: پدافند غیر عامل را ارزان ترین ، صلح آمیز ترین و کم هزینه ترین برنامه برای مقابله با دشمن است.

به گزارشخبرگزاری موج از اصفهان، سردار مهدی معصوم بیگی به مناسبت هفته پدافند غیر عامل گفت: باید فرهنگ رعایت اصول پدافندی در جامعه نهادینه شود و همه مردم آن را در زندگی شخصی و کاری خود بکار ببندند.

وی بیان داشت: موضوع پدافند غیر عامل ریشه در فطرت تمام موجودات عالم دارد به طوری که در طبیعت مشاهده می کنیم هر موجودی برای اینکه از تهدید دشمن خود در امان بماند اقدام به هماهنگ سازی با محیط می کند.

وی افزود: از دیرباز انسان های نخستین نیز با تدابیر خاصی خود را از دید دشمنانشان مخفی می کردند که از این گونه اقدامات امروزه به عنوان پدافند غیر عامل یاد می شود.

فرمانده انتظامی استان اصفهان با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری در خصوص پدافند غیر عامل رعایت ملاحظات آن را عامل توسعه پایدار در کشور عنوان کرد و اظهار داشت: اگر در ساخت پروژه های صنعتی این گونه ملاحظات رعایت نشوند با اولین حمله دشمن ازبین خواهند رفت و کشور نیز دچار مشکل خواهد شد.

سردار معصوم بیگی  پدافند غیر عامل را ارزان ترین ، صلح آمیز ترین و کم هزینه ترین برنامه برای مقابله با دشمن عنوان کرد و اظهار داشت: امروز با رعایت اصول پدافندی می توانیم بدون استفاده از سلاح و تجهیزات نظامی در مقابل دشمنان خود بایستیم و اقتدار ملی و قدرت بازدارندگی نظام جمهوری اسلامی را افزایش دهیم.