موج
کدخبر : ۴۱۲۳۰۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-412306

استاندار اصفهان خبر داد:

استاندار اصفهان از آغاز سفرهای شهرستانی از هفته آینده خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، سیدرضا مرتضوی در جلسه شورای اداری استان، با تسلیت شهادت حضرت زهرا (س) و گرامیداشت سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی، با اشاره به آغاز سفرهای شهرستانی از هفته آینده اظهار داشت: در تلاش هستیم تا جلسات شورای اداری در شهرستان‌های مختلف نیز برگزار شود.

وی با بیان اینکه دولت سیزدهم یک دولت مردمی است، گفت: دولت سیزدهم سخن مردم را می‌شنود، همراه با مردم  و سبک زندگی مردمی و به دور از تکلف در اعمال و رفتار دارد و در میان مردم بودن را دنبال می‌کند.

نماینده عالی دولت در استان ادامه داد: نگاه این دولت از سمت محرومین به سمت اغنیا است و هدف نهایی برقراری اعتدال در سایر منابع جاری در جامعه است.

سیدرضا مرتضوی گفت: مسئولان در این دوره باید با پشتکار و اهتمام جمعی، سرمایه اجتماعی از دست رفته را به دامان نظام برگردانند و از مرز قانونگرایی عدول نکنند.

استاندار اصفهان با بیان اینکه فساد ستیزی و شفافیت قانون‌مند از مولفه‌های دولت است، افزود: باید با شناسایی گلوگاه‌های فساد، رانت و عدم شفافیت آنها را رفع کرد زیرا مردم انتظار دارند همه دستگاه ‌های اداری و اجرایی برای حل مشکلات، ید واحده باشند، و برای حل مشکلات مردم تلاش کنند.

 مرتضوی در خصوص ویروس کرونا توضیح داد: در استان در زمینه مدیریت کرونا اقدامات خوبی انجام شده است و با همت مجموعه علوم پزشکی و کادر درمان خوشبختانه  سطح مرگ و میر کرونا در کشور به ۳۴ نفر رسیده است و شاخص تزریق واکسن در دوزهای دوم و سوم از شاخص خوبی برخوردار شده و باید این مساله را مراقبت کرد.

وی با اشاره به اجرای طرح جامع قرارگاه شهدای سلامت در استان گفت: سپاه با راه‌اندازی قرارگاه شهدای سلامت در ۱۲۰۰ مجموعه در رساندن میزان واکسیناسیون به بالای ۸۵ درصد در استان کمک شایانی کردند.

نماینده عالی دولت در استان در ادامه با گلایه از اجرای روند دورکاری در بعضی از ادارات، از مسئولان خواست: تا مجدانه با افراد قانون گریز برخورد حقوقی و انضباطی شود.

استاندار اصفهان با انتقاد از مصرف بالای گاز در ادارات استان بیان داشت: باید به ادارات فرصتی داد تا مشکلات مصرف گاز را حل کنند و چنانچه بعد از مهلت مقرر نسبت به نوسازی تجهیزات گرمایشی خود اقدام نکردند  گاز آن اداره قطع شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها