موج
کدخبر : ۴۱۱۹۵۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-411951

حسن بهرام نیا:

استاندار ایلام گفت: مردم ایران در سال ۸۸ بلوغ سیاسی خود را نشان دادند و تجلی وحدت و انسجام جهت دفاع از حق و حقیقت را به رخ جهانیان کشیدند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج ایلام، حسن بهرام نیا دقایقی پیش در مراسم بزرگداشت حماسه 9 دی که در مصلی بزرگ شهر ایلام در حال برگزاری است اظهار داشت: مردم ایران اسلامی در سال ۸۸ تجلی بلوغ سیاسی را نشان داده و تارو پود فتنه را در هم تنیدند.

استاندار ایلام با بیان اینکه تشخیص فتنه بسیار سخت است اضافه کرد: بصیرت چراغ راه تشخیص فتنه است و مردم عزیز در سال ۸۸ بلوغ سیاسی خود را نشان دادند و با آگاهی کامل فتنه دشمنان ایران اسلامی را خنثی کردند.

وی خاطرنشان کرد: حماسه ۹ دی و حضور عاشورایی مردم حماسه‌ساز و ولایتمدار ایران اسلامی، نقطه عطفی در تاریخ انقلاب و برگ زرین دیگری بر افتخارات ایران اسلامی است.

بهرام نیا در پایان با بیان اینکه مردم مؤمن و ولایتمدار استان ایلام نیز در کنار دیگر هموطنان عزیز خود از پیشگامان این حرکت حماسی بودند و همگام با دیگر ایرانیان در اقصی نقاط کشور، نهم دی را به نماد بصیرت و ولایتمداری ملت ایران اسلامی، تبدیل کردند افزود: امید است با استفاده از رهنمودهای رهبر فرزانه انقلاب بتوانیم با کار جهادی و انقلابی در مسیر اعتلای کشور گام‌های ارزنده‌ای برداریم.

 

آیا این خبر مفید بود؟
کلمات کلیدی: حماسه ۹ دی

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها