موج
کدخبر : ۴۰۷۰۶۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-407065

اصفهان در نخستین روزهای دی‌ماه امسال میزبان متفاوت‌ترین نمایشگاه مدیریت کسب و کار کشور خواهد بود.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، دومین نمایشگاه مدیریت کسب و کار، این نمایشگاه طی روزهای یکم تا چهارم دی‌ماه و از ساعت 10 تا 18 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان برپا خواهد شد.

در دومین نمایشگاه مدیریت کسب و کار تمامی فعالان مرتبط با حوزه توسعه کسب‌وکار گرد هم جمع می‌شوند و توانمندی‌های خود را در معرض بازدید فعالان اقتصادی قرار می‌دهند.

هدف از برپایی دومین نمایشگاه مدیریت کسب و کار اصفهان ، معرفی ظرفیت‌ها و توان شرکت‌های فعال اصفهان در حوزه مدیریت کسب‌وکار خواهد بود. همچنین فراهم آوردن بستری برای شبکه‌سازی و هم‌افزایی کسب‌وکارهای مرتبط، ایجاد محیطی پویا برای حضور مدیران ارشد با هدف تامین نیازهای کسب‌وکار خود و شناخت نیازهای موجود در فضای کسب‌وکارها و برآوردن آنها از طریق شبکه‌سازی ایجاد شده از دیگر اهداف برپایی این نمایشگاه است.

شرکت‌ها و واحدهای تخصصی چاپ و بسته‌بندی، کانون‌های آگهی و تبلیغاتی، مراکز تخصصی مشاوره مدیریت کسب و کار ، دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی مرتبط با حوزه مدیریت کسب و کار، انجمن‌ها و تشکل‌های مرتبط، مراکز تخصصی در حوزه دیجیتال مارکتینگ، شرکت‌های فعال در حوزه بازرگانی بین‌الملل، شرکت‌های فعال در حوزه بیمه، شرکت‌های دانش‌بنیان، شرکت‌های خلاق و فناور و سازمان‌ها و دستگاه‌های مرتبط با راه‌اندازی و توسعه کسب و کار از جمله مجموعه‌هایی به شمار می‌روند که در این نمایشگاه حضور خواهند داشت.

مدیران کسب‌وکارهای صنعتی، صنفی، تجاری و تعاونی، مدیران شرکت‌های دولتی مرتبط، علاقمندان به راه‌اندازی یا توسعه و بهبود کسب و کار، دانشجویان رشته‌های بازرگانی، تبلیغات، بیمه، تجارت الکترونیک و... و مدیران انجمن‌ها و تشکل‌ها از جمله مخاطبان ویژه دومین نمایشگاه مدیریت کسب‌وکار اصفهان خواهند بود.

به گزارش موج؛ علاقمندان برای دریافت اطلاعات بیشتر از برگزاری این نمایشگاه می‌توانند با شماره تلفن 0313383 تماس بگیرند و یا به وب‌سایت bizexpo.ir مراجعه کنند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

`