موج
کدخبر : ۴۰۵۰۱۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-405015

محمد اهلی خبر داد:

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان اردبیل از پیگیری اجرای مصوبات سفر ریاست جمهوری به استان و حل مشکلات واحدهای تولیدی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، محمد اهلی ، مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان اردبیل در نشست مشترک استاندار اردبیل با معاون وزیر صمت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران گفت: در این جلسه که در محل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران برگزار شد، مصوبات سفر ریاست جمهوری به استان اردبیل و همچنین کمک به راه اندازی واحدهای راکد و حل مشکلات واحدهای تولیدی مورد تاکید طرفین قرار گرفت.

وی افزود: اجرای مدول دوم تصفیه خانه فاضلاب شهرک صنعتی اردبیل(2) با پیش بینی هزینه کرد تا 500 میلیارد ریال، با پیشرفت فیزیکی بالای 70 درصد در حال اجراست که ادامه اجرای آن نیاز به تزریق منابع ملی و استانی دارد.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان اردبیل تصریح کرد: تامین اعتبارات لازم از محل کمکهای بلاعوض سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران برای تکمیل و بهره برداری از این مدول تا پایان سال جاری، از جمله دستاوردهای این سفر بود.

اهلی ادامه داد: از جمله مصوبات سفر ریاست جمهوری به استان اردبیل، موضوع احداث پست برق برای توسعه شهرک صنعتی اردبیل(2) بود که در این نشست توافق شد این موضوع با همکاری وزارت نیرو، استانداری اردبیل و سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران، مورد اجرا قرار گیرد.

وی توسعه شهرک صنعتی اردبیل(2) را با توجه به نزدیکی این شهرک به مرکز استان و همچنین با توجه به اینکه بیش از نیمی از مساحت کل شهرکهای صنعتی استان اردبیل مختص به این شهرک صنعتی است، بسیار حائز اهمیت برشمرد و افزود: با توجه به اهمیت شهرک صنعتی اردبیل(2)، توسعه آن مورد تاکید معاون وزیر صمت و استاندار اردبیل قرار گرفت و مقرر گردید عملیات آماده سازی زیرساختهای توسعه آن با استفاده از منابع ملی و استانی هرچه سریعتر آغاز شود.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان اردبیل کمک به توسعه و اجرای زیرساختها در سایر شهرکها و نواحی صنعتی استان و همچنین برنامه ریزی برای بازفعال سازی واحدهای راکد از طریق وزارت صمت را از دیگر موارد مطرح شده در این نشست برشمرد و افزود: در این جلسه توافق گردید تا با استفاده از اعتبارات ملی و استانی، زیرساختهای مناسب در شهرکهای صنعتی فراهم شود تا شاهد تداوم حضور سرمایه گذاران در استان اردبیل باشیم.

اهلی در پایان یادآور شد: در جریان هشتمین سفر استانی رئیس جمهوری و هیات دولت به استان اردبیل، مصوبات بسیار ارزشمندی برای توسعه و آبادانی شهرکهای صنعتی به امضا رسیده است که یقیناً اجرای آن باعث رونق تولید و صنعت استان خواهد شد.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

`