موج
کدخبر : ۴۰۳۸۸۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-403889

شهردار شهر میراث جهانی یزد با بیان اینکه یزد از میدان شهری بی‌بهره است، گفت: پروژه‌های بزرگ بازآفرینی شهری در یزد اجرایی شود.

به گزارش خبرگزاری موج یزد به نقل از مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری یزد، ابوالقاسم محی‌الدینی شهردار یزد در نشست مجمع نمایندگان استان یزد با حضور آیت‌الله محمدرضا ناصری یزدی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد، مهران فاطمی استاندار یزد و جمعی از مدیران استان برگزار شد، اظهار داشت: یکی از نکات بسیار مهمی که باید در بحث پروژه‌های استان به آن توجه شود، بحث بازآفرینی شهری است.

شهردار یزد تصریح کرد: بازآفرینی یکی از موضوعاتی است که دولت برای آن اعتبار خوبی قرار می‌داده و این ردیف نقش بسیار مهمی در اجرای پروژه‌های تعریف شده دارد.

وی افزود: در این حوزه بحث میدان شورا و مجموعه باغ دولت آباد به عنوان یک مجموعه میدان شهری مورد توجه بوده و تاکنون تملک‌ها و هزینه‌های زیادی در این حوزه صورت گرفته است.

محی‌الدینی با بیان اینکه ما در شهر یزد میدان شهری نداریم، عنوان کرد: این پروژه یک مجموعه فرهنگی رفاهی هم هست و می‌تواند در توسعه شهر در حوزه‌های فرهنگی هنری نقش قابل توجهی ایفا کند.

شهردار شهر میراث جهانی یزد ادامه داد: لازم است نسبت به پروژه‌های شهری توجه ویژه و خاصی صورت گیرد تا بتوانیم با اجرای پروژه‌های مناسب زمینه بهبود وضعیت شهر به لحاظ مختلف را فراهم آوریم.

وی گفت: پروژه‌های بازآفرینی با توجه به اینکه با تعریف اعتبار مشخصی روبرو می‌شوند، می‌توانند با سرعت خوبی اجرایی شوند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

`