موج
کدخبر : ۴۰۳۸۲۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-403822

محمد کریمی:

رییس اداره صنعت معدن و تجارت تایباد بیان کرد: در این ارتباط یک نفر متهم دستگیر و با تشکیل پرونده راهی مراجع قضایی شد.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، محمد کریمی رییس اداره صنعت معدن و تجارت تایباد در خبری گفت: با کوشش نیروهای بازرسی، ۲ هزار و ۳۹۰ عدد انواع قرص‌های غیرمجاز از یک واحد صنفی در گمرک مرزی دوغارون کشف و ضبط شد.

کریمی در ادامه این خبر اظهار کرد: در پی اعلام منابع خبری مبنی بر توزیع انواع قرص‌های غیرمجاز از سوی یک واحد صنفی در سطح معبر زمینی دوغارون، با توجه به حساسیت پرونده، موضوع در دستور کار تیمی از نیرو‌های بازرسی اداره صنعت معدن و تجارت این شهرستان قرار گرفت.

رییس اداره صنعت معدن و تجارت تایباد در ادامه تصریح کرد: با هماهنگی مقامات قضایی این واحد صنفی متخلف بازرسی و قرص‌های قاچاق و غیرمجاز یاد شده کشف و ضبط شد.

 وی همچنین تاکید کرد: در این ارتباط یک نفر متهم دستگیر و با تشکیل پرونده راهی مراجع قضایی شد و کارشناسان ارزش قرص‌های غیرمجاز کشف شده را افزون بر ۶۳ میلیون ریال برآورد کرده اند.

 کریمی در خاتمه متذکر شد: از شهروندان گرامی درخواست می شود در صورت مشاهده هرگونه فعالیت غیرقانونی و افراد مشکوک در زمینه خرید و فروش انواع دارو و قرص‌های غیرمجاز و قاچاق مراتب را در اسرع وقت از طریق سامانه ۱۲۴ اعلام کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

`