موج
کدخبر : ۴۰۲۸۳۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-402830

حشمت اله وردی:

معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان ایلام با اشاره به اینکه آموزش در بستر شاد برای کلاس‌های حضوری به عنوان مکمل درسی ادامه خواهد داشت،گفت: 108 هزار دانش آموز ایلامی در سال تحصیلی جاری مشغول به تحصیل هستند.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام، حشمت اله وردی معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان ایلام با بیان اینکه مدارس دوره متوسطه زیر 300 نفر دانش آموز در این استان از نیمه آبان ماه حضوری می شوند،گفت: بر اساس دستورالعمل ابلاغی از وزارت آموزش و پرورش دانش آموزان کلاس‌های درس پرجمعیت این مدارس به گروه بندی تقسیم خواهند شد.

معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان ایلام  با اشاره به اینکه کلاس‌های درس تا جمعیت 15 نفر یک‌ گروهه خواهند بود، اظهار داشت: کلاس‌های درس با جمعیت بالای  15نفر نیز گروه بندی خواهند شد.

اله وردی با بیان اینکه عمده دانش آموزان در سطح استان  واکسینه شده اند، اهتمام وزارت تغییر درالگوی فعالیت آموزش مجازی به سمت حضوری شدن است، تصریحج کرد: از ابتدای مهرماه دانش آموزان مدارس روستایی، عشایری و دروس مهارتی هنرستان‌های فنی و کار و دانش حضوری بوده است.

معاون آموزش و پرورش استان به فعالیت مدارس ابتدایی در استان اشاره  و خاطرنشان کرد: آموزش دانش آموزان ابتدایی مناطق شهری کماکان غیر حضوری و در بستر شاد ادامه می یابد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

`