موج
کدخبر : ۴۰۱۸۹۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-401891

رییس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با اشاره به موفقیت بانوان ورزشکار قم با حفظ حجاب اسلامی گفت: ورزشکار نظام اسلامی با ورزشکار یک کشور سکولار باید متفاوت باشد و جایگاه معارف دینی و اخلاقی در بین ورزشکاران برجسته باشد.

به گزارش خبرگزاری موج قم، آیت الله سیدهاشم حسینی بوشهری با اشاره به روایات و مفاهیم دینی بر ورزش و آمادگی جسمانی، ابراز داشت: امروز وزن کشورها با ورزش و قهرمانی های ورزشکاران سنجیده می شود و افکار عمومی دنیا قدرت یک کشور را در بسیاری از مواقع با موفقیت کشورها می سنجند.

به باور وی، استعدادیابی وزارت ورزش و جوانان باید به سطح محلات برسد و مسوولان این وزارتخانه با حضور در محل های بازی کودکان از همان ابتدا بر کشف استعدادها توجه داشته باشد.

حسینی بوشهری با بیان اینکه ورزش علاوه بر مزیت ها و ویژگی های فردی و آمادگی جسمانی در عرصه بین الملل حائز اهمیت است، تاکید کرد: ورزش امروزه در مبادلات بین المللی تعیین کننده است.

امام جمعه موقت قم با تاکید بر استفاده از مربیان حرفه ای خارجی در کشور، بیان کرد: در کنار استفاده از مربیان خارجی باید به دنبال کادرسازی در داخل نیز باشیم و مربیان قدرتمند و با دانشی تربیت کنیم.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

`