موج
کدخبر : ۴۰۱۷۱۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-401710

مسئولان استان در غرفه سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان یزد در دهمین نمایشگاه دام، طیور، کشاورزی، ماشین‌آلات و صنایع وابسته حضور یافتند.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، غرفه سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی یزد در دهمین نمایشگاه دام، طیور، کشاورزی، ماشین‌آلات و صنایع وابسته تشکیل شد.

گفتنی است: در اولین روز از این نمایشگاه سید مسعود عظیمی معاون اقتصادی استاندار یزد، علمدار رییس سازمان صمت یزد و دیگر مسئولان استان از غرفه سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی بازدید کردند.

همچنین معاون اقتصادی استاندار یزد، رییس صنعت، معدن وتجارت، رییس سازمان جهاد کشاورزی یزد و هیات همراه جهت افتتاحیه در نمایشگاه حضور یافتند.

این نمایشگاه در محل نمایشگاه های بین المللی استان یزد در قالب ۳۰۰ غرفه با ۷۵۰۰ مترمربع وسعت با حضور شرکت های مختلف افتتاح شد.

به گفته مدیرعامل نمایشگاه های بین المللی استان یزد ۹۱ شرکت در زمینه های مختلف صنایع کشاورزی و مرتبط در این نمایشگاه حضور یافته و به مدت چهار روز، همه روزه برای بازدید علاقه مندان دایر است.

شایان ذکر است: با توجه به اینکه هر شب در غرفه سازمان نظام مهندسی کشاورزی یزد در این نمایشگاه قرعه کشی از بین بازدید کنندگان از غرفه انجام می شود در اولین شب نمایشگاه، توسط مسئولان حاضر  و محمدرضا خلف باغی رییس سازمان نظام مهندسی کشاورزی یزد این قرعه کشی انجام شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها

`