موج
کدخبر : ۴۰۱۳۹۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-401393

به مناسبت هفته ناجا؛

تقویت بنیان خانواده زمینه ساز کاهش بسیاری از هنجار شکنی ها و آسیب های اجتماعی است.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، غلامعلی دهشیری رئیس کل دادگستری استان یزد با اشاره به نقش خانواده در تربیت و شکل گیری شخصیت افراد گفت: تقویت بنیان خانواده زمینه ساز کاهش بسیاری از هنجار شکنی ها و آسیب های اجتماعی است.

غلامعلی دهشیری در بازدید از پلیس امنیت عمومی که به مناسبت هفته نیروی انتظامی برگزار شد با تبریک این هفته گفت: پلیس امنیت عمومی در حوزه پیش بینی، تحلیل و پیشگیری رسالت خطیر و ویژه ای را بر عهده دارد.

وی افزود: امنیت پایدار در استان و به طبع آن کشور ماحصل تلاش های شبانه روزی نیروی های جان برکف نیروی انتظامی در حوزه های مختلف به ویژه پلیس امنیت به عنوان دیده بانان این نیرو می باشد.

دهشیری با اشاره به دغدغه های مردم در حوزه امنیت اجتماعی و فرهنگی، تصریح کرد: در حوزه کشف حجاب متاسفانه برخی از اقدامات هنجارشکنانه در حال باب شدن است که باید ضمن کار فرهنگی از ظرفیت صاحبان اصناف جهت تذکر استفاده شود.

وی اضافه کرد: همچنین باید گزارشات و ابعاد اثرگذاری این موضوع برای مدیران ارشد استان تبیین و برای آن برنامه ریزی مدون صورت گیرد.

رئیس کل دادگستری استان افزود: باید با استفاده از ظرفیت های فرهنگی و تبلیغی به دنبال تقویت ارزش های دینی و اخلاقی در جامعه بود.

دهشیری بر لزوم تقویت نهاد خانواده در جامعه تاکید کرد و گفت: قطعا وضعیت اقتصادی در افزایش برخی از این جرائم و هنجار شکنی ها موثر است که باید به این بعد هم توجه داشت.

شایان ذکر است در این دیدار حدادزاده دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان یزد و بابایی معاون دادستان نیز حضور داشتند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها

`