موج
کدخبر : ۴۰۱۲۹۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-401292

سردار شاکرمی:

فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام گفت:امروز همکاری،همدلی و در کنار هم قرار گرفتن سپاه و ناجا یک ضرورت انکار ناپذیر برای تامین امنیت کشور است و خدمت رسانی برای رفاه و آسایش مردم نیز از مهمترین مولفه های ایجاد امنیت در جامعه است.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام، سردار جمال شاکرمی فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) با فرمانده نیروی انتظامی استان ایلام به مناسبت هفته نیروی انتظامی دیدار کرد و افزود: نیروی انتظامی در سایه تلاش شبانه روزی و همت کارکنان و مسئولان خدوم ، علاوه بر انجام مأموریت های ذاتی خود ، توانست که در راستای تأمین امنیت اربعین حسینی با شرایط ویژه‌ای که امسال داشتیم ، نقش ویژه‌ای را ایفا نماید.

فرمانده سپاه امیر المومنین(ع) استان ایلام تصریح کرد: امروز پلیس با رویکرد جامعه محوری توانسته جایگاه بسیار خوبی را در میان مردم و شهروندان داشته باشد که اثرات این تعامل را می توان در ارتقا مشارکت عمومی در تامین امنیت پایدار مشاهده کرد.

القاصی مهر

همچنین فرمانده انتظامی استان ایلام به وحدت و همدلی نیروی انتظامی با سپاه و بسیج در راستای برقراری امنیت اشاره کرد و گفت: نیروی انتظامی برخاسته از مردم است و با حمایت و پشتیبانی مردم قادر به تأمین نظم و امنیت در جامعه است و سپاه و بسیج هم به عنوان یک نهاد مردمی در مأموریت های کلان و دشوار همواره در کنار نیروی انتظامی است.

سردار دلاور القاصی مهر افزود: ابراز رضایت مقام معظم رهبری (مدظله) از عملکرد ناجا در پیامی که ایشان به مناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی امسال صادر فرمودند ، مایه دلگرمی و قوت قلب کارکنان نیروی انتظامی است و ما همواره در تلاش در هستیم که رضایت فرمانده معظم کل قوا و مردم عزیز را کسب نماییم.

وی اظهار داشت: شعار محوری هفته ناجا " پلیس هوشمند، امنیت پایدار" نامگذاری شده است و برای تحقق این شعار با راه اندازی سامانه های اینترنتی از قبیل گذرنامه ، پروانه کسب،پلاک گذاری خودرو، مشمولین نظام وظیفه، پرونده های شکایات و غیره تلاش شده که از میزان مراجعات حضوری و رفت و آمد مردم کاسته شود و مردم براحتی بتوانند امورات مربوط به ناجا در را بصورت غیرحضوری پیگیری کنند.

گفتنی است امروز ، سردار جمال شاکرمی فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع)استان ایلام به همراه سردار کریمیان؛جانشین و جمعی از اعضای شورای فرماندهی سپاه استان به مناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی با حضور در دفتر سردار دلاور القاصی مهرفرماندهی نیروی انتظامی استان با وی دیدار و گفتگو کردند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها

`