موج
کدخبر : ۳۹۵۷۷۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-395777

نماینده ورزقان در مجلس:

نماینده مردم ورزقان در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون صنایع و معادن خانه ملت گفت: پیگیری‌های لازم برای انتقال امتیاز تیم تراکتور به باشگاه فرهنگی - ورزشی مس سونگون در حال انجام است.

به گزارش خبرگزاری موج از آذربایجان شرقی، اللهوردی دهقانی با اشاره به حواشی اخیر تیم فوتبال تراکتور اظهار داشت: این تیم متعلق به همه مردم خطه آذربایجان بوده و باید با ایجاد بستر مناسب، خیال هواداران پرشور و پرتعداد آن از بابت تامین منابع مالی و تثبت وضعیت مالکیتی و مدیریتی آن فراهم شود. 

وی اضافه کرد: اینجانب به عنوان خادم مردم در مجلس شورای اسلامی در هفته های گذشته به دقت پیگیر مسایل تیم فوتبال تراکتور بوده و همان گونه که قبلاً قول داده بودم، مذاکرات لازم برای نهادهای مرتبط و مسوول را برای تضمین آینده مالی و مالکیتی آن انجام داده ام. 

نماینده ورزقان در مجلس شورای اسلامی تشریح کرد: در این راستا تاکنون مذاکرات لازم را با وزیر محترم صمت، شرکت ملی صنایع مس ایران، مدیرعامل محترم باشگاه تراکتورسازی، نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه تبریز ، فرمانده سپاه عاشورا، استاندار آذربایجان شرقی، مدیرکل ورزش و جوانان و رئیس هیئت فوتبال استان انجام داده ام.

دهقانی، هر گونه موفقیت در انتقال امتیاز تیم فوتبال تراکتور به باشگاه فرهنگی - ورزشی مس سونگون را منوط به همراهی مسوولان استانی و نیز مالک باشگاه تراکتور دانست و ابراز امیدواری کرد که در این مسیر تنها منافع تیم تراکتور و هوارداران پرشور آن مدنظر همه باشد.

وی با بیان اینکه پیگیری انتقال امتیاز تیم تراکتور به باشگاه فرهنگی - ورزشی مس سونگون یکی از دغدغه های اصلی وی در یک ماه اخیر بوده است، گفت: امیدوارم با تحقق این مهم، مالک تیم و مسوولان استانی، گامی در راستای جلب رضایت عمومی مردم و طرفداران پرتعداد تراکتور به عنوان یکی از تیم های مطرح و مدعی ایران و آسیا بردارند. 

وی اضافه کرد: بدون شک، تحقق این مهم با نیت خیر و همت والا و هم افزایی مالک تیم و مسوولان استانی میسر است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها