موج
کدخبر : ۳۹۵۲۵۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-395256

شهردار مشهد بیان کرد: خبر درگذشت پیرغلام اباعبدالله الحسین (ع) و خادم حضرت علی‌بن‌ موسی‌الرضا (ع)، حاج‌ محمد خجسته‌ باقرزاده، اخوی گرانقدر همسر محترمه رهبر معظم انقلاب، موجب تأثر و اندوه شد.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، عبدالله ارجائی شهردار مشهد در پیامی تسلیت درگذشت حاج‌ محمد خجسته‌ باقرزاده را تسلیت گفت.

متن پیام به شرح ذیل است:

خبر درگذشت پیرغلام اباعبدالله الحسین (ع) و خادم حضرت علی‌بن‌ موسی‌الرضا (ع)، حاج‌ محمد خجسته‌ باقرزاده، اخوی گرانقدر همسر محترمه رهبر معظم انقلاب، موجب تأثر و اندوه شد. آن شخصیت مکتبی، مردمی، دلسوز و نیکوکار خوش‌نام و یار رهبرمان، عمر پربرکت خویش را در راه خدمت به مردم و شریعت و جامعه اسلامی گذراند و همواره سر بر آستان ملکوتی خاندان عصمت و طهارت (ع) و امامت داشت.

شهردار مشهد در این پیام ادامه داد: این ضایعه و فقدان آن عزیز سفرکرده را به رهبر فرزانه انقلاب، بیت شریف و مکرم ایشان و خاندان ارجمند آن مرحوم، تسلیت عرض می‌کنم و برای آنان صبر جمیل و اجر جزیل از پروردگار منان آرزومندم.

همچنین در پیام شورای اسلامی شهر مشهد نیز آمده است: خبر درگذشت برادر مومن و انقلابی، حاج محمد خجسته، برادر همسر رهبر معظم انقلاب، موجب تاسف و تاثر شد.

در ادامه این پیام آمده است: شورای اسلامی شهر مشهد ضمن تسلیت درگذشت این شخصیت مجاهد و دلسوز، از درگاه خداوند منان برای آن مرحوم، غفران و رحمت الهی و برای خانواده و بازماندگان ایشان صبر جزیل و اجر جمیل مسئلت دارد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها