موج
کدخبر : ۳۹۴۶۹۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-394694

مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران:

مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران از مشارکت ستودنی مردم نوع دوست، خیرین و داوطلبان 52 پایگاه داوطلبی این جمعیت در تهیه و توزیع 3500 بسته معیشتی و بهداشتی ویژه اقشار نیازمند و متأثرین ازبحران کرونا در یک ماه اخیر خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، دکتر غلامعلی فخاری اظهار داشت: از آغاز همه گیری کرونا و متعاقب آن بروز مشکلات معیشتی برای شماری از اقشار کم برخوردار و آسیب پذیر، خیرین و داوطلبان عضو جمعیت هلال احمر استان همانند همیشه پیشتاز کمک به همنوعان نیازمند شدند و در یک هم افزایی تحسین برانگیز موفق شدند در قالب طرح حمایتی کرونایی تاکنون هزاران بسته معیشتی و بهداشتی را تهیه و در میان خانواده های نیازمند توزیع کنند.

وی ارزش 3500 بسته توزیع شده را بیش از 3 میلیارد و 624 میلیون ریال اعلام کرد و ادامه داد: در مجموع بیش از 6 هزار نفر از اجرای این طرح بهره مند شدند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران تصریح کرد: داوطلبان این جمعیت همیشه پیشتاز خدمت رسانی بی منت به همنوعان نیازمند در کشور هستند و در همه فراخوان های ملی و استانی، مشارکتی پرشور و تحسین برانگیز دارند.

وی با بیان اینکه منابع داوطلبی پایان ناپذیر است، بر ضرورت ترویج فرهنگ داوطلبی و برنامه ریزی برای مشارکت بیشتر آنان در فرایند خدمت رسانی هلال احمر تأکید کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها