موج
کدخبر : ۳۹۴۶۶۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-394669

رشید حیدری‌مقدم خبرداد

رئیس دانشگاه علوم پزشکی ابن‌سینا همدان با اشاره به آخرین وضعیت مبتلایان کرونایی در استان، گفت: در ۲۴ساعت گذشته شش نفر به علت کرونا در استان همدان جان خود را از دست دادند و هزار و ۷۵۰ بیمار به بیمارستان مراجعه کردند، ادامه داد: با تدابیر انجام شده توسط همکاران بهداشت و درمان، بیش از ۸۹۰ بیمار، به‌صورت موقت بستری هستند.

به گزارش خبرگزاری موج همدان و  به نقل از کمیته اطلاع رسانی ستاد کرونای استان همدان رشید حیدری‌مقدم،  رئیس دانشگاه علوم پزشکی ابن‌سینا همدان شنبه ۱۳ شهریورماه در جلسه ستاد مدیریت کرونا استان همدان با اشاره به آخرین وضعیت مبتلایان کرونایی در استان، گفت:  در ۲۴ساعت گذشته  شش نفر به علت کرونا در استان همدان جان خود را از دست دادند و هزار و ۷۵۰ بیمار به بیمارستان مراجعه کردند که  با تدابیر انجام شده توسط همکاران بهداشت و درمان، بیش از ۸۹۰ بیمار، به‌صورت موقت بستری هستند.

وی افزود: در حال حاضر، هزار ۴۱۲ بیمار به علت کرونا در بیمارستان‌های استان بستری هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی ابن‌سینا همدان، در رابطه با وضعیت رنگ‌بندی استان، بیان کرد: وضعیت رنگ‌بندی شهرستان فامنین، نارنجی و دیگر شهرهای استان در شرایط قرمز قرار دارند. 

 به نقل از کمیته اطلاع رسانی ستاد کرونای استان همدان، حیدری‌مقدم ادامه داد: تاکنون بیش از ۶۵۵هزار دُز واکسن در استان همدان تزریق شده است و ۹۰درصد از افراد بالای ۸۰ سال در استان واکسیناسیون شده‌اند. 

وی در پایان بیان کرد: میانگین واکسیناسیون افراد بالای ۸۰ سال، در کشور ۸۴درصد است در حالی که این آمار در استان همدان، ۹۴ درصد بوده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها