موج
کدخبر : ۳۹۴۵۸۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-394583

اکبر بهنام جو:

استاندار اردبیل گفت: طرح اقدام ملی مسکن یکی از برنامه های دولت است و استان اردبیل یکی از استان های برتر و پیشتاز در این حوزه است.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، اکبر بهنام جو ، استاندار اردبیل در جریان بازدید از واحدهای در حال احداث مسکن ملی گفت: اداره کل راه و شهرسازی استان احداث ۵ هزار واحد را تعهد کرده اند که هزار و ۵۰۰ واحد برای شهرستان ها و 3 هزارو ۵۰۰ واحد برای متقاضیان مرکز استان است.

وی با بیان اینکه تعدادی از واحدها به مرحله نازک کاری رسیده است افزود: مصالح نازک کاری توسط پیمانکار خریداری شده و در آینده نزدیک مرحله نازک کاری و واگذاری این واحدها به اتمام می رسد.

استاندار اردبیل ادامه داد: با برنامه ریزی هایی که در استان انجام شده تعدادی از واحدها تا پایان سال تحویل متقاضیان داده می شود و بقیه ۵ هزار واحد در حال احداث تا پایان سال ۱۴۰۱ تکمیل و در اختیار مردم قرار می گیرد.

بهنام جو با اشاره به اینکه 3 هزار نفر در استان به صورت آزاد ثبت نام کرده اند گفت:  ۲ هزار متقاضی در قالب تفاهم نامه با شرکت های تعاونی ادارات و نهادها و ارگان ها تحویل داده می شود.

وی اضافه کرد: نیروی انتظامی، سپاه پاسداران، صدا و سیما، بنیاد شهید و برخی از ارگان های دیگر این تفاهم نامه را امضا کرده اند تا از مزایای این طرح بهره مند شوند.

استاندار اردبیل بیان کرد: بهره مندی از تسهیلات لازم و ارایه زمین رایگان برای اولین بار از سوی راه و شهرسازی و بانک مسکن برای متقاضیان از مزایای این طرح در استان پیشتاز اردبیل است.

بهنام جو گفت: طراحی واحدها و نقشه های این طرح بسیار خوب ترسیم شده و واحدها کاملا از نورگیری مناسب بهرمند بوده و دلباز و قابل قبول هستند که برای متقاضیان دارای امتیاز است.

وی با بیان اینکه واگذاری واحدها، در الویت اول به واحدهای انبوه ساز که کارهای عام المنفعه انجام می دهند افزود: بعد از این واحدهای انبوه ساز نوبت به ارگان ها و سایر موسسات و ثبت نام کنندگان آزاد می رسد.

استاندار اردبیل در پایان از عوامل اجرایی، اداره کل راه و شهرسازی، بانک مسکن، سازمان نطام مهندسی ساختمان، شهرداری ها و سایر دستگاه های اجرایی مرتبط تقدیر کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها