موج
کدخبر : ۳۹۴۰۵۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-394056

عطااله معروفخانی مطرح کرد؛

مدیرعامل فولاد هرمزگان گفت: با تسریع در رفع نیاز های فولاد هرمزگان، منافع ایجاد طرح‌های توسعه این بنگاه متوجه استان و کشور خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، عطااله معروفخانی  مدیرعامل فولاد هرمزگان، در دیدار با فرمانده سپاه امام سجاد (ع) استان هرمزگان، اذعان داشت: اولویت بنده در فولاد هرمزگان توسعه و افزایش ظرفیت تولید و همچنین توجه ویژه به  بحث کیفیت  محصول است؛ ما در کنار مباحث تخصصی تلاش می‌کنیم که دغدغه های کارکنان را رفع کنیم و کرامت انسانی را حفظ کنیم.

مدیرعامل فولاد هرمزگان با اشاره به اقدامات انجام‌شده در فولادهرمزگان‌ در خصوص طرح‌های توسعه، اظهار کرد: جلساتی با مسئولین منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس، نمایندگان مجلس و مقامات استان در مورد تامین زمین و برق مورد نیاز طرح های توسعه این شرکت برگزار شده است که امیدواریم زودتر به نتیجه برسد و ما بتوانیم این طرح ها را شروع کنیم.

معروفخانی با اشاره به لزوم تسریع در رفع نیاز های فولاد هرمزگان در طرح‌های توسعه تاکید کرد: منافع ایجاد طرح‌های توسعه متوجه استان و کشور خواهد شد.

وی تصریح کرد: در راستای حمایت و تحقق شعارهای رئیس جمهور مبنی بر توسعه و افزایش تولید و اشتغالزایی و ارزآوری  برای کشور ، فولاد هرمزگان در این راستا پیش قدم  است تا به این امر سرعت ببخشد و با همکاری مسئولین بتوانیم طرح های توسعه را در فولاد هرمزگان انجام دهیم.

مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان با اشاره به منویات مقام معظم رهبری در خصوص بازیابی اعتماد مردم و اعتماد آفرینی در جامعه اظهار کرد: جامعه ما نیاز به یک حرکت جهادی و انقلابی دارد و ما همه تکلیف داریم و در حوزه صنعت و تولید باید تمام تلاش خود را در این راستا انجام دهیم.

معروفخانی از فولاد هرمزگان‌ به عنوان پیشرو در مسئولیت‌های اجتماعی نام برد و خاطرنشان کرد: در فولاد هرمزگان‌ در حوزه های مختلف درمان و پزشکی، اجتماعی و فرهنگی و ورزشی مشارکت بسیار خوبی را در استان داریم و اخیرا در ایام سوگواری اباعبدالله الحسین (ع) ۵۰۰ هزار ماسک را در جهت حفظ سلامتی عزاداران محترم بین هیات های مذهبی استان توزیع کردیم.

در ادامه این نشست  سردار اباذر سالاری فرمانده سپاه امام سجاد (ع) استان هرمزگان ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات شرکت فولاد هرمزگان گفت: به مدیران انقلابی و تصمیم های انقلابی نیاز داریم و جامعه ما به دنبال این نوع نگاه و افراد است. این نوع فعالیتها مخصوص بچه های ارزشی است که برای ما تکلیف است.

سردار اباذر سالاری اظهار کرد: فعالیت های شما باعث امیدآفرینی در جامعه شد و تشکر می کنیم از جنابعالی به خاطر اینکه نگاه شما یک نگاه انقلابی است و بایستی این نکته را خدمت شما عرض کنم که فعالیتهای صورت گرفته در همه زمینه ها در شرکت فولاد هرمزگان قابل تقدیر است.

وی خاطرنشان کرد: بنا به فرمایشات مقام معظم رهبری رضایتمندی و اعتماد آفرینی باید دنبال شود و این فرمایشات بعنوان حجت شرعی بر ما واجب است که تبعیت کنیم و فعالیتهای خود را بر این اساس برنامه ریزی کنیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها