موج
کدخبر : ۳۹۳۶۶۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-393665

کریم زارع خبر داد:

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان از افتتاح مرکز نیکوکاری تخصصی شهید محمد نساج پور در سازمان دانش آموزی استان اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، کریم زارع با اشاره به اینکه مراکز نیکوکاری در قالب پایگاه های مردم نهاد برای حمایت از نیازمندان فعالیت دارند، اظهار داشت: افتتاح مرکز نیکوکاری شهید محمد نساج پور در سازمان دانش آموزی استان اصفهان از جمله این پایگاه ها است.

وی ادامه داد: در حال حاضر 30 مرکز تخصصی نیکوکاری در حوزه دانش آموزی فعال هستند و مرکز نیکوکاری شهید محمد نساج پور معین مراکز نیکوکاری فرهنگی آموزش و پرورش استان خواهد بود.

 کریم زارع با تاکید به سهم بزرگ این نهاد در گسترش فرهنگ ایثار و انفاق، ادامه داد: توسعه این فضایل اجتماعی، موجب پویایی جامعه می شود و کمیته امداد به صورت غیر مستقیم در بسط این فرهنگ فعال است.

این مقام مسئول همچنین با توجه به نزدیکی مهرماه و شروع سال تحصیلی جدید، گفت: شیوع ویروس کرونا نوع نیازهای دانش آموزان را از کیف، کفش، لباس نو و لوازم التحریر به ملزومات آموزش غیر حضوری تغییر داده و مراکز نیکوکاری باید تلاش کنند با مشارکت خیران و نیک اندیشان مایحتاج تحصیلی نیازمندان را در قالب تبلت و گوشی های اندروید برطرف نمایند.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان در پایان ارائه خدمات اجتماع محور و مردم پایه از طریق مراکز نیکوکاری را از برنامه های مهم کمیته امداد دانست و گفت: با همین هدف در حال حاضر 450 مرکز نیکوکاری در سطح استان با مدیریت و ساختار مردمی و داوطلبانه ایجاد شده و در حوزه خدمت رسانی به خانواده های نیازمند فعالیت دارند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها