موج
کدخبر : ۳۹۳۴۶۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-393469

مدیر مخابرات منطقه اصفهان در نشستی صمیمانه با مدیر مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی دانشگاه علوم پزشکی استان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، اسماعیل قربانی با تقدیر از مجاهدت های شبانه روزی کادر درمان به ویژه مجموعه اورژانس ، در راستای خدمت رسانی به مردم عزیز استان گفت: تلاش های شبانه روزی کادر درمان اعم از پزشکان، پرستاران، کارکنان اورژانس و سایر بخش های وزارت بهداشت از ابتدای شیوع ویروس کرونا، بر کسی پوشیده نیست و حقیقتا زبان را یارای تجلیل و تقدیر از این همه از جان گذشتگی و ایثار نیست.

وی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای سلامت استان افزود: کارکنان خدوم اورژانس در سطح استان، به عنوان خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا در سخت ترین شرایط تا پای جان در کنار مردم عزیز ما بوده اند و این نشانه احساس مسئولیت این عزیزان در برابر ملت شریف ایران است.

گفتنی است در این دیدار غفور راستین مدیر حوادث و فوریت های پزشکی استان اصفهان نیز از اقدامات مخابرات منطقه اصفهان در راستای تسهیل و توسیع زیرساخت ها و ارتباطات مخابراتی به جهت افزایش خدمات غیر حضوری و کمک به کادر درمان در مبارزه با این ویروس منحوس قدردانی کرد.

به گزارش موج، در این نشست حضار به بحث و تبادل نظر در زمینه افزایش سطح همکاری های دو جانبه با هدف خدمت رسانی به مردم عزیز استان پرداختند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها