موج
کدخبر : ۳۹۲۴۰۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-392402

سرپرست پلیس راه مازندران خبر داد:

سرپرست پلیس راه مازندران گفت: جاده کندوان از ساعت 8 صبح تا 17 عصر امروز برای تعمیرات بسته است.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، سرهنگ هادی عبادی اظهار داشت: جاده کندوان از ساعت 8 صبح تا 17 عصر امروز دوشنبه اول شهریور 1400 برای دومین روز پیاپی برای تعمیرات بسته است.

وی ادامه داد: جاده کندوان برای انجام تعمیرات از ساعت 8 صبح تا 5 بعداز ظهر روز‌های یکشنبه دوشنبه و سه شنبه هر هفته بسته می‌شود.

سرپرست پلیس راه مازندران با بیان اینکه رانندگان در این مدت برای تردد از جاده‌های جایگزین هراز و سوادکوه استفاده کنند، گفت: تعمیرات جاده کندوان تا 20 شهریور ادامه خواهد داشت و سه روز در هفته بسته خواهد ماند.

وی تصریح کرد: طرح ممنوعیت ورود خودرو‌های غیربومی به استان مازندران تا پنجم شهریورماه ادامه دارد.

عبادی افزود: در راستای اجرای این طرح از روز یکشنبه 24 مرداد تا صبح یکشنبه 31 مرداد تعداد 17 هزار و 778 دستگاه خودرو از جاده‌های ورودی استان برگشت داده شدند.

وی بیان داشت: در این مدت 13 هزار و 50 دستگاه خودرو در جاده‌های ورودی استان، اعمال قانون شده و سپس به مبدأ برگشت داده شدند.

سرپرست پلیس راه مازندران خاطرنشان کرد: طرح ممنوعیت ورود خودرو‌های غیربومی به استان مازندران تا روز جمعه 5 شهریور ادامه خواهد داشت و از ورود هرگونه خودرو با پلاک غیربومی جلوگیری می‌شود.

وی افزود: در حال حاضر ارتفاعات جاده‌های استان دارای بارندگی پراکنده است بنابراین جاده‌ها لغزنده می‌باشد و رانندگان هنگام تردد احتیاط کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها