موج
کدخبر : ۳۹۰۶۸۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-390681

شورای فرهنگی و اداره روابط عمومی استاندارد استان یزد، از رتبه برتر کنکور سراسری امسال تقدیر کردند.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، پس از اعلام نتایج اولیه شرکت کنندگان در کنکور سراسری امسال،  از آقای محمد مهدی گلبخش منشادی که ازاعضاء خانواده بزرگ سازمان ملی استاندارد ایران می باشد طی مراسمی با اهداء لوح یادبود، زحمات این جوان ساعی پاس داشته شد.

برپایه این گزارش، این داوطلب آموزش عالی با تلاش مضاعفی که داشته است، توانسته در گروه آزمایشی علوم تجربی در منطقه، رتبه ی 33 و در کشور رتبه ی 86 را کسب نماید که در تاریخ حیات اداره کل استاندارد استان یزد، کسب این مقام توسط خانواده استاندارد، کار بی نظیری بوده است.

مدیرکل اداره استاندارد استان یزد در این مراسم ضمن ابراز خوشحالی ازکسب این موفقیت  گفت: حضور هرکدام از اعضاء خانواده بزرگ استاندارد در جایگاه های بالای علمی و دانشگاهی موجب سرافرازی و بالندگی همه ی ما بوده ورجاء واثق داریم که تمامی دانش آموزان و دانشجویان به نوعی سفیران استاندارد هستند.

محمد رضا زارع بنادکوکی افزود: از آن جایی که شخصیت  فرزندان کارکنان استاندارد از بدو تولد تا شکل گیری کامل، با فرهنگ استاندارد آمیختگی خاصی دارد، این عزیزان با تخصص هایی که کسب می کنند می توانند در آینده نقش مشاوران امین استاندارد را به خوبی ایفا نمایند.

مشاوررسانه ایی اداره کل استاندارد استان یزد نیز در این مراسم گفت: یکی از محورهای کاری اداره کل استاندارد استان یزد، مقوله آموزش است و ما عقیده داریم صرف نقدینگی در این راه هزینه نبوده و به عبارتی جامع تر نوعی سرمایه گذاری است ، و خدا را شاکریم که این فرهنگ و طرز تفکر به داخل خانواده ها نیز تسری یافته وکارکنان این مجموعه در صرف وقت و هزینه برای فرزندانشان که در واقع آینده سازان استاندارد و این مرز و بوم هستند، از هیچ کوششی دریغ ندارند.

شایان ذکر است، این جوان موفق فرزند آقای محمد حسین گلبخش منشادی ازهمکاران قدیمی حوزه ی ساختمان اداره کل استاندارد استان یزد می باشد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها