موج
کدخبر : ۳۹۰۱۵۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-390151

استاندار مازندران:

استاندار مازندران در مراسم گرامیداشت روز خبرنگار، ضمن قدردانی از همراهی اصحاب رسانه در بخش های مختلف، مسئولیت اجتماعی را مهم ترین رسالت کاری خبرنگاران دانست.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، احمد حسین زادگان در آئین بزرگداشت روز خبرنگار با عنوان اینکه  رسانه ها در کنار رسالت و آرمان های خود به واقعیت های جامعه هم بپردازند، اظهار داشت: مسئولیت اجتماعی از جمله مسائلی است که رسانه ها در حیطه کار خود به ویژه مسائل صنفی می بایست به صورت ویژه به آن بپردازند.   

وی ادامه داد: کسب کرسی در خانه مطبوعات کشور توسط اعضای هیئت مدیره خانه مطبوعات استان، نشان دهنده توانایی ها و ظرفیت های اهالی رسانه استان می باشد و بیانگر کار تشکیلاتی در حوزه رسانه و مطبوعات در مازندران است.

استاندار مازندران افزود: همراهی رسانه های استان در همه ی این سال ها ستودنی و کارگشا بود و بنده از اقدامات مشفقانه و نقد منصفانه رسانه ها در راستای پیشبرد امور بویژه در مقابله بحران ها از جمله بحران کرونا قدردانی می کنم.

وی گفت: این همراهی و حتی نقدهای سازنده موجب شد تا شرایط سخت و بحرانی را در عرصه های مختلف پشت سر بگذرانیم.

حسین زادگان عنوان کرد: نقد بدون غرض و توهین را همیشه پذیرا بوده ام و بارها تصریح کرده ام که مدیران از دل این نقدها می توانند نقائص خود را برطرف و کارهای نیمه تمامشان را با جدیت بیشتری پیگیری کنند.

وی یادآور شد: خبرنگاران شرایط سختی دارند و همواره از مدیران استان خواسته ام معیشت و اقتصاد رسانه را مورد توجه قرار دهند، هر چند شرایط کنونی و توان اقتصادی دولت در استان این امکان را فراهم نکرد.

این مسئول با اشاره به اینکه ساماندهی آگهی های مطبوعات طی سه سال اخیر  به ویژه در حوزه شهرداری ها از جمله اقداماتی بوده است که مورد تأکید جدی ما قرار داشته و دارد، تصریح کرد: نقد رسانه ها می بایست در راستای مجموعه فعالیت ها و اقدامات مدیران باشد از غرض ورزی های بی اساس و دارای سمت و سو باید پرهیز شود.

وی گفت: باید چارچوب مشخصی را در حوزه نقد قائل شویم تا به توسعه استان کمک کند چرا که نقد غیرمنصفانه جز به تحلیل بردن نیروی اجتماعی و ایجاد حاشیه به چیزی منجر نمی شود و شأن حوزه رسانه و خبرنگاری را تنزل می دهد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها