موج
کدخبر : ۳۸۷۴۱۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-387415

حجت الاسلام والمسلمین احمد مروی:

تولیت آستان قدس رضوی عنوان کرد: امروز استکبار به جای حمله بر سرزمین ملت‌ها بر فرهنگ آنان متمرکز شده است، زیرا فرهنگ بر ذهنیت، رفتار‌های فردی، اجتماعی و سیاسی یک ملت تأثیرگذار است.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، حجت الاسلام والمسلمین احمد مروی تولیت آستان قدس رضوی در دیدار دبیر شورای عالی فضای مجازی بیان کرد: بایدفعالیت‌های پراکنده بخش‌ها و مجموعه‌های مختلف آستان قدس در فضای مجازی در راستای اهداف فرهنگی این نهاد باید هدایت، ساماندهی و منسجم شود.

حجت الاسلام مروی در ادامه این سخنان تصریح کرد: فضای مجازی می‌تواند فرصتی برای حفظ، استمرار و تداوم ارتباط فرهنگی آستان قدس با زائران باشد.

تولیت آستان قدس رضوی همچنین افزود: امروز استکبار به جای حمله بر سرزمین ملت‌ها بر فرهنگ آنان متمرکز شده است، زیرا فرهنگ بر ذهنیت، رفتار‌های فردی، اجتماعی و سیاسی یک ملت تأثیرگذار است.

وی در ادامه متذکر شد: تسلط فرهنگی استکبار بر یک ملت، راه را برای سلطه سیاسی، اقتصادی و اجتماعی آن‌ها هموار می‌سازد.

تولیت آستان قدس رضوی تاکید کرد: آستان قدس باید به صورت فعال و به دور از انفعال از فرصت‌های فضای مجازی نهایت استفاده را در راستای نشر معارف اسلامی و فرهنگ اهل بیت (ع) ببرد.

حجت الاسلام مروی در خاتمه خاطرنشان کرد: تحقق اهداف فرهنگی و حضور تأثیرگذار آستان قدس در فضای مجازی نیازمند شناسایی ظرفیت‌های این آستان مقدس، برنامه‌ریزی کلان، سیاستگذاری اجرایی و تلاش برای حفظ استمرار رشد و توسعه فعالیت‌های این نهاد در فضای مجازی است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها