موج
کدخبر : ۳۸۵۴۸۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-385485

در پی اجرای موفقیت‌آمیز پویش ایران همدل انجام شد؛

رئیس کمیته امداد، با اهدای لوح سپاس از فرمانده سپاه امام علی بن ابیطالب (ع) به‌منظور اقدامات شایسته این نهاد در اجرای پویش ایران همدل، قدردانی کرد.

به گزارش خبرگزاری موج قم، سید مرتضی بختیاری ، رئیس کمیته امداد با اهدای لوح سپاس از سرتیپ دوم پاسدار سید محمدتقی شاهچراغی، فرمانده سپاه امام علی بن ابیطالب (ع) به‌منظور همکاری و همراهی این نهاد در اجرای پویش ایران همدل قدردانی کرد.

در بخشی از این لوح آمده است:

نظر به اقدامات شایسته، به‌موقع و مؤثر فرماندهان محترم سپاه استانی و مدیران کل محترم کمیته امداد امام خمینی (ره) در لبیک به فرمان‌ها رهبر معظم انقلاب و اجرای موفقیت‌آمیز پویش ایران همدل (اطعام مهدوی و افطاری ساده) در طول ماه مبارک رمضان که همانند گذشته موجبات بهت و حیرت جهانیان را در وضعیت اقتصادی ناشی از شیوع ویروس منحوس کرونا و تحریم‌های ظالمانه اقتصادی دشمنان قسم‌خورده، به دنبال داشت؛ بدین‌وسیله از زحمات تمامی فرماندهان، بسیجیان، جهادگران و دست‌اندرکاران این پویش ملی تقدیر و تشکر می‌نماییم.

وی در این لوح سپاس با اشاره به اینکه این پویش، همدلی، همراهی و اتحاد مردم شریف کشور را به همراه داشته و زمینه شادکامی و کاهش آلام ولی‌نعمتان جامعه اسلامی را فراهم کرده است، اظهار امیدواری کرد این اقدامات مورد عنایات خدای متعال، امام زمان (عج) و رهبر حکیم و فرزانه انقلاب اسلامی قرار گیرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها