موج
کدخبر : ۳۸۴۱۱۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-384110

مهلت ارسال کتاب و پایان‌نامه‌های سطح ۴ و دکتری حوزویان به دبیرخانه بیست و سومین همایش کتاب سال حوزه تا ۱۵ تیرماه ۱۴۰۰ تمدید شد.

به گزارش خبرگزاری موج قم، دبیرخانه همایش کتاب سال حوزه ، با توجه به اینکه ورود آثار حوزویان داخل و خارج کشور برای مشارکت در بیست و سومین همایش کتاب سال حوزه همچنان ادامه دارد، مهلت ارسال آثار تا ۱۵ تیرماه ۱۴۰۰ تمدید کرد.

همایش کتاب سال حوزه، به عنوان بزرگ‌ترین رویداد علمی فرهنگی حوزه‌های علمیه، فعالیت خود را از سال ۱۳۷۸ آغاز کرده است. این همایش اختصاص به حوزویان برادر و خواهر داخل و خارج کشور دارد و لازم است کتاب‌های ارسالی، برای اولین بار در سال ۱۳۹۹ به چاپ رسیده باشد. پایان‌نامه‌های سطح ۴ (دکتری) حوزویانی که طی سال ۱۳۹۹ در یکی از مراکز علمی پژوهشی حوزوی یا دانشگاهی دفاع شده باشد نیز بخش دیگر همایش کتاب سال حوزه است.

بر اساس آیین‌نامه این همایش، آثاری پذیرفته می‌شود که درزمینهٔ علوم اسلامی یا انسانی مرتبط با حوزه دین تألیف، تدوین، تصحیح و تحقیق یا ترجمه شده باشد.

پدیدآورندگان آثار، برای شرکت در بیست و سومین دوره این همایش تا ۱۵ تیرماه ۱۴۰۰ فرصت دارند با مراجعه به سامانه اینترنتی همایش به نشانی www.ketabehowzeh.ir نام‌نویسی کرده و دو نسخه از اثر خود را به دبیرخانه همایش ارسال کنند.

بارگذاری «فایل الکترونیکی پایان‌نامه» با فرمت word یا pdf و «تصویر صورت‌جلسه دفاعیه» در هنگام ثبت‌نام، ضروری است، همچنین ارائه نسخه زبان مبدأ، برای کتاب‌های ترجمه شده الزامی است.

علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به پایگاه اینترنتی همایش به نشانی www.ketabeHowzeh.ir مراجعه کرده یا با تلفن شماره ۰۲۵۳۳۱۳۳۶۰۳ تا ۶۰۵ تماس بگیرند. سامانه پیام کوتاه ۱۰۰۰۰۷۰۲۰ نیز پاسخگوی سؤالات نویسندگان است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها