موج
کدخبر : ۳۸۴۰۲۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-384024

پلاتو سوره حوزه هنری استان قم ظهر چهارشنبه 2 تیرماه 1400 با حضور کورش زارعی مدیر مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری، جمعی از اهالی تئاتر قم و مسئولان فرهنگی هنری استان افتتاح شد.

به گزارش خبرگزاری موج قم، پلاتو سوره حوزه هنری قم ظهر چهارشنبه 2 تیرماه 1400 با حضور کورش زارعی مدیر مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری، جمعی از اهالی تئاتر قم و مسئولان فرهنگی هنری استان افتتاح شد.

حسن دلیر معاون فرهنگی اداره کل ارشاد اسلامی استان قم، علی فرحنک رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان، اصغر نوبخت، سید حسین فدایی حسین، محمدرضا آزاد و‌ جواد پیروزی از پیشکسوتان و اساتید هنر تئاتر در قم از جمله حاضران در این مراسم بودند.

اهالی تئاتر قم همچنین پس از افتتاح سالن در کنار جمعی از کودکان به تماشای نمایش کودک «یه شب دوست‌داشتنی» که به کارگردانی سید حسین فدایی حسین آماده اجرا شده است، نشستند.

در پایان این اجرا نیز کورش زارعی از همت و تلاشی که صرف ساخت این پلاتو شده، تقدیر نمود و واحد هنرهای نمایشی حوزه هنری قم را از جمله فعالترین واحدهای نمایش در کشور دانست و مدل فعالیت این واحد در برگزاری جشنواره تئاتر مردمی بچه‌های مسجد و باشگاه تئاتر تجربه را موفق و قابل الگوبرداری دانست.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها