موج
کدخبر : ۳۸۳۱۶۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-383164

امام جمعه کرمانشاه:

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت: برای انتخاب فرد اصلح باید با چشم باز در انتخابات شرکت کنیم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، آیت الله علما در خطبه های نمازجمعه امروز گفت: برای انتخاب فرد اصلح باید با چشم باز در انتخابات شرکت کنیم و فردی را به عنوان رئیس جمهور انتخاب کنیم که با تکیه بر ظرفیت ها و ثروت ها، کشور را رو به جلو برده و روحیه امیدواری را به مردم و به ویژه جوانان برگرداند.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه از ایران اسلامی به عنوان یک کشور قوی و توانمند یاد کرد و افزود: فارغ از مشکلات اقتصادی که آن را انکار نمی کند، امروز ایران اسلامی یک کشور قدرتمند در دنیاست که حرکت رو به جلو دارد.

وی افزود: اینکه امروز آمریکا یک سمت و ایران اسلامی سمت دیگر ایستاده، نشان از قدرت و اقتدار ایران اسلامی دارد.

آیت الله علما  حضور گسترده مردم در انتخابات را در اقتدار بیشتر ایران اسلامی در دنیا اثرگذار دانست و افزود: در سایه حضور گسترده مردم در انتخابات و حمایت از نظام، دشمنان از مواضع خود علیه ما عقب‌نشینی می کنند.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه سپس حفظ نظام را در شرایط کنونی مهمترین اولویت عنوان کرد و گفت: امام(ره) حفظ نظام را از اوجب واجبات می دانست، لذا باید با مشارکت در انتخابات زمینه حفظ اقتدار نظام را فراهم کنیم.

وی مشارکت حداکثری در انتخابات را از توصیه های امام (ره) و مقام معظم رهبری برشمرد و اظهار کرد: علاوه بر مشارکت حداکثری، باید در انتخاب رئیس جمهور و دیگر مسئولین دقت لازم را داشته باشیم و بر اساس معیارهای اسلام، امام (ره) و رهبری در انتخابات‌ شرکت کنیم.

آیت الله علما تاکید کرد: برای انتخاب فرد اصلح باید با چشم باز در انتخابات شرکت کنیم و فردی را به عنوان رئیس جمهور انتخاب کنیم که با تکیه بر ظرفیت ها و ثروت ها، کشور را رو به جلو برده و روحیه امیدواری را به مردم و به ویژه جوانان برگرداند.

 امام جمعه کرمانشاه اشاره ای هم به توطئه چینی های دشمنان در فضای مجازی علیه انتخابات داشت و گفت: امام خمینی(ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران همیشه می گفت هرگاه در هر کاری دشمنان به مخالفت با شما برخاستند، بدانید کاری که انجام می دهید درست است و بر ادامه آن اصرار داشته باشید.

آیت الله علما از کسانی که تاکنون رای نداده‌اند، هم خواست تا حتما در انتخابات شرکت کنند تا به یاری خداوند شاهد انتخاب فرد اصلح به عنوان رئیس جمهور باشیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها