موج
کدخبر : ۳۸۲۶۳۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-382637

ویژه مناطق آزاد کشور؛

دومین عکسواره محرم کیش در دو بخش عکس و ادبی توسط معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش – مدیریت امور هنری برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، دومین ع کسواره محرم کیش در دو بخش عکس و ادبی توسط معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش – مدیریت امور هنری برگزار می شود. این عکسواره با هدف به تصویر کشیدن حضور مردم و هیئت‌های عزاداری در ماه محرم و شناساندن حادثه عاشورا از نگاه دوربین و روایت شعر و داستان برنامه ریزی شده است. عکاسان، شعرا و نویسندگان مناطق آزاد کشور شامل( کیش، اروند، ارس، قشم، چابهار، انزلی و ماکو) امکان شرکت در این عکسواره را خواهند داشت. بر اساس اعلام نسرین فائق دبیر اجرایی این عکسواره، مهلت شرکت در بخش عکس از 25 خرداد تا 25 تیر ماه 1400 خواهد بود. داوری آثار عکس از 26 تا 28 تیر ماه توسط جاسم غضبان پور، مجید نورالله پور و الهه عبداله آبادی انجام خواهد شد. 

جشنواره

اعلام فراخوان و مهلت شرکت در بخش ادبی نیز از 30 تیر تا 8 مرداد ماه حواهد بود و داوری آثار ادبی 9 تا 11 مرداد توسط نغمه مستشار نظامی، ابراهیم حسن بیگی و محمودرضا اکرامی فر انجام خواهد شد. نمایش شهری آثار از تاریخ 19 مرداد همزمان با شروع ماه محرم و آیین اختتامیه 5 مهر ماه همزمان با اربعین حسینی در جزیره کیش برگزار خواهد شد و جوایز ویژه ای برای برگزیدگان بخش های محتلف در نظر گرفته شده است. علاقه مندان جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر می توانند به آدرس اینترنتی http://festival.kish.ir مراجعه کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها