موج
کدخبر : ۳۸۲۵۳۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-382533

مدیر کل کمیته امداد استان اصفهان خبر داد:

مدیر کل کمیته امداد استان اصفهان گفت: با تصویب بودجه 1400، مستمری مددجویان کمیته امداد به طور میانگین 67 درصد افزایش یافت.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، کریم زارع بیان داشت: با پیگیری سازمان های حمایتی و تلاش نمایندگان مجلس شورای اسلامی،  مستمری خانواده‌های نیازمند در لایحه بودجه 1400 افزایش ۶۷ درصدی یافت.

وی با اشاره به اینکه استفاده از تمام ظرفیت های مردمی، دینی و قانونی برای رفع محرومیت ها از الزامات این نهاد است، افزود: با تصویب افزایش مستمری در سال جاری، خانواده مددجوی تک نفره ۳۵۰ هزار تومان، دو نفره ۵۰۰ هزار تومان، سه نفره ۷۰۰ هزار تومان، چهار نفره ۹۰۰ هزار تومان و خانواده پنج نفر به بالا یک میلیون و ۱۰۰ هزار تومان مستمری دریافت می کنند.

مدیرکل کمیته امداد اصفهان با تاکید بر اینکه در سال گذشته مبلغ 390 میلیارد تومان مستمری به 114 هزار خانوار پرداخت شد، گفت: با افزایش صورت پذیرفته در دوماهه نخست سال جاری بیش از 11 میلیارد و 500 میلیون تومان کمک معیشت به حساب مددجویان تحت حمایت در استان واریز شد.

وی در ادامه بیان داشت: 118 هزار و 949 خانوار مددجو تحت حمایت کمیته امداد استان قرار دارند و از این تعداد 114 هزار و 216 خانوار در قالب کمک معیشت عادی و تبصره 14 بصورت مستمر و 4 هزار و 733 خانوار از خدمات تک و چند خدمتی این نهاد بهره مند هستند.

زارع گفت: در کنار تخصیص اعتبارات دولت به نیازمندان، با حضور همیشگی خیران و نیکوکاران سعی در رفع محرومیت از میان اقشار آسیب پذیر جامعه خواهیم داشت.

مدیرکل کمیته امداد اصفهان در پایان افزود: نیکوکاران همچنان می توانند از طریق شماره گیری کد دستوری  #031*8877* و شماره کارت ۶۰۶۳۷۳۷۰۰۰۰۰۲۵۰۹ یاریگر نیازمندان تحت حمایت کمیته امداد استان اصفهان باشند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها