موج
کدخبر : ۳۸۲۲۲۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-382228

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد اصفهان خبر داد:

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد اصفهان گفت: 131 دختر ایتام در انتظار حمایت نیکوکاران هستند.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، حمیدرضا طاهری اصفهان ضمن تبریک فرا رسیدن میلاد حضرت فاطمه معصومه(س) و روز دختر گفت: در حال حاضر 13 هزار و 757 دختر یتیم و محسنین تحت حمایت حامیان هستند که از این جمع 3 هزار و 379 نفر از ایتام و مابقی فرزندان محسنین هستند.

وی با بیان اینکه 91هزار حامی از فرزندان معنوی خود حمایت می کنند، ادامه داد: حامیان در دوماهه سال جاری، 14 میلیارد و 300 میلیون تومان به این فرزندان اهدا کردند.

حمیدرضا طاهری گفت: در این طرح، تعداد 45 هزار و 750 نفر حامی از تعداد 10 هزار و 162 نفر دختر کمتر از 18 سال حمایت می کنند.

معاون توسعه مشارکت های مردمی اظهار داشت: در حال حاضر 131 نفر از دختران محسنین، فاقد حامی بوده و تنها از خدمات حمایتی این نهاد بهره می برند.

طاهری در پایان روش‌های مشارکت در طرح اکرام ایتام و فرزندان محسنین را بیان داشت و افزود: علاقه‌مندان به حمایت از فرزندان اکرام می‌توانند به سایت  ekram.emdad.irمراجعه نموده و بعد از تکمیل مراحل و دریافت کد فعالسازی، وجه مدنظر خود را وارد کنند؛ لازم به ذکر است که به محض واریز حمایت نقدی، مبلغ مستقیما و بدون واسطه به حساب فرزند مشمول طرح منتقل می‌شود. همچنین افراد می‌توانند با ارسال عدد یک به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۳۳۳۳ در این طرح مشارکت و با حمایت مادی و معنوی از ایتام تحت حمایت کمیته امداد در این امر خیر حضور داشته باشند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها