موج
کدخبر : ۳۸۲۰۷۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-382079

مهدی قلیان:

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی مشهد بیان کرد: انجام تست کرونا برای مراجعین منوط به تشخیص و دستور پرشک مستقر در این مراکز است.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، مهدی قلیان معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی مشهد اعلام کرد: ۴۱ مرکز منتخب معاینه و انجام فعالیت تست رایگان کرونا در مناطق زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی مشهد فعال است و به بیماران مبتلا و یا مشکوک به کووید-۱۹ در سطح یک خدمات رسانی می‌شود.

مهدی قلیان در ادامه با بیان اینکه از این تعداد ۲۳ مرکز در مشهد و ۱۸ مرکز نیز در شهرستان‌های تحت پوشش آماده خدمات رسانی به مراجعین هستند خاطر نشان کرد: انجام تست کرونا در مشهد برای مراجعین منوط به تشخیص و دستور پرشک مستقر در این مراکز است.

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی مشهد همچنین اظهار کرد: مراکز خدمات جامع سلامت ویژه کرونا به عنوان سطح یک خدمات محسوب می‌شوند و در صورت نیاز به خدمات تصویر برداری از طریق این مراکز بیماران به سطح دو و در نهایت در صورت نیاز به بستری به سطح سه و بیمارستان‌ها ارجاع می‌شوند.

قلیان در خاتمه اظهار کرد: از تمام مردم در خواست می شود، در صورت بروز علائم کرونا ضمن تماس با مرکز پاسخگویی ۱۹۱ و اطلاع از نزدیک‌ترین مراکز ارائه دهنده خدمت نسبت به محل سکونت، در مرحله نخست به مراکز خدمات جامع سلامت ۱۶ ساعته که در این زمینه آماده شده اند مراجعه کنند و از مراجعه مستقیم به بیمارستان‌ها خودداری نمایند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها