موج
کدخبر : ۳۸۲۰۷۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-382075

غلامعلی صادقی:

رئیس‌کل دادگستری خراسان رضوی بیان کرد: حضور مردم به‌ویژه درصحنه انتخابات تعیین‌کننده و بسیار بااهمیت است بر این اساس حضور در انتخابات از بزرگ‌ترین معروفات است و عدم شرکت در انتخابات به‌عنوان یک وظیفه ملی و اسلامی، یک منکر بزرگ است.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، غلامعلی صادقی رئیس‌کل دادگستری خراسان رضوی در جمع مسئولان قضایی و انتظامی در مجتمع قضایی ولایت مشهد با اشاره به نقش مهم و اثرگذار مردم در عرصه انتخابات ، اظهار کرد: حضور مؤثر در انتخابات از بزرگ‌ترین معروفات است، بنابراین ضروری است با نزدیک شدن به زمان برگزاری انتخابات باید شاهد تلاش همه‌جانبه باهدف ایجاد شور انتخاباتی باشیم.

غلامعلی صادقی همچنین با اشاره به فرمایشات حضرت امام خمینی (ره) و تأکیدات مقام معظم رهبری «مدظله‌العالی» در خصوص اهمیت و نقش مردم درصحنه‌های گوناگون خاطر نشان کرد: حضور مردم به‌ویژه درصحنه انتخابات تعیین‌کننده و بسیار بااهمیت است بر این اساس حضور در انتخابات از بزرگ‌ترین معروفات است و عدم شرکت در انتخابات به‌عنوان یک وظیفه ملی و اسلامی؛ یک منکر بزرگ است، بنابراین باید از تمام ظرفیت‌ها برای ایجاد مشارکت حداکثری بهره برد.

وی افزود: همان‌گونه که مقام معظم رهبری «مدظله‌العالی» فرمودند آراء مردم یک حق‌الناس است بنابراین تمام ارکان و اجزاء برگزاری انتخابات باید از این زاویه به مسئله انتخابات نگاه کنند و در چارچوب مبانی شرعی و قانونی به تکالیف خود عمل نمایند.

صادقی در خاتمه بر لزوم استفاده از مشارکت‌های مردمی تأکید کرد و تصریح کرد: استفاده از ظرفیت‌های عظیم مردمی تعیین‌کننده موفقیت طرح‌ها، برنامه‌ها و سیاست‌هاست.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها