موج
کدخبر : ۳۸۱۹۳۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-381936

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه:

نوربخش حاتمی در کارگروه پدافندغیرعامل جهاد کشاورزی که با حضور مدیرکل پدافندغیرعامل استان و اعضای کارگروه برگزار گردید گفت: تمام اقدامات جهاد کشاورزی که با هدف تامین امنیت غذایی انجام می گیرد در راستای پدافند غیرعامل است.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه،‍ رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه افزود: ابتدا از کارگروه پدافند غیرعامل استان در جهت خط مشی ها و همکاری با پدافندغیرعامل جهاد کشاورزی تشکر و قدردانی می کنم.

وی با بیان اینکه پویایی پدافندغیرعامل جهاد کشاورزی مرهون توجهات و پیگیری های معاون توسعه منابع و مدیریت سازمان است از اقدامات و فعالیتهای مهندس ایرانی و تیم پدافندغیرعامل این سازمان تشکر کرد.

حاتمی سپس به اهمیت موضوع پدافندغیرعامل در حوزه جهاد کشاورزی پرداخت و گفت: تامین امنیت غذایی باعث اقتدار نظام و ناامیدی دشمنان در شرایط تحریم است.

وی خاطرنشان کرد: دشمنان از هر اقدامی در جهت اختلال در تامین امنیت غذایی فروگذار نبودند و همواره سعی داشته اند در مسیر تولید مشکلی ایجاد کنند که با اقدامات پدافندغیرعامل جهاد کشاورزی ناکام مانده اند.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه گفت: مجموعه همکارانم در کارگروه پدافندغیرعامل جهاد کشاورزی با تعصب و جدیت اقدامات را پیگیری و رصد می کنند.

حاتمی با اشاره به اینکه بایستی جایگاه پدافندغیرعامل ارتقاء یابد افزود: ارتقاء این جایگاه نیازمند ساماندهی و توجه ویژه است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها