موج
کدخبر : ۳۸۱۷۹۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-381796

محمد کریمی:

رییس اداره صنعت. معدن و تجارت تایباد گفت: استفاده غیرمجاز از تعدادی دستگاه استخراج ارز دیجیتال توسط افراد سودجو در یک واحد مرغداری و چاه کشاورزی و منزل مسکونی و یک باغ ویلا در شهرستان تایباد.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، محمد کریمی رییس اداره صنعت. معدن و تجارت تایباد بیان کرد: در پی کسب خبری مبنی برکشف ۱۰۶ دستگاه استخراج ارز دیجیتال در تایباد استفاده غیرمجاز از تعدادی دستگاه استخراج ارز دیجیتال توسط افراد سودجو در یک واحد مرغداری و چاه کشاورزی و منزل مسکونی و یک باغ ویلا دستور پیگیری موضوع صادر شد.

محمد کریمی در ادامه افزود: کارآگاهان مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی پس از چند روز کار گسترده میدانی و عملیاتی با همکاری ماموران شرکت برق این شهرستان توانستند سرنخی از وجود دستگاه‌های استخراج ارز دیجیتال در تایباد را شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی به صورت نامحسوس این مناطق را کنترل کنند.

رییس اداره صنعت. معدن و تجارت تایباد گفت: کارآگاهان پس از تکمیل تحقیقات پرونده با در دست داشتن مجوز قضایی از محل بازرسی کردند و دستگاه‌های ماینر را به ارزش ۲۸ میلیارد ریال کشف کردند.

کریمی در خاتمه اظهار کرد: در این ارتباط تعداد چهار متهم دستگیر و با تشکیل پرونده راهی مراجع قضایی شدند و مرکز شهرستان ۱۳۸ هزار نفری تایباد در ۲۲۵ کیلومتری جنوب شرقی مشهد واقع است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها