موج
کدخبر : ۳۸۱۷۷۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-381772

در نشست رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، نماینده مردم هرمزگان در مجلس و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کشور مطرح شد؛

جلسه بررسی مشکلات آب در جزیره قشم با حضور علی درویش پور، رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، احمد مرادی، نماینده مردم هرمزگان در مجلس و حمیدرضا جانباز، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کشور برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری موج از هرمزگان، این جلسه با هدف بررسی و ارائه راهکارهای عملی جهت حل سریع تر مشکل تامین و توزیع آب در سطح جزیره و برگزاری جشن تکمیل و بهره برداری از شبکه آبرسانی کل جزیره در تهران برگزار شد.
حاضران در این جلسه با اشاره به برنامه ریزی صورت گرفته برای حل مشکل آب آشامیدنی ساکنان نقاط مختلف جزیره بر تسریع روند اجرای طرح شبکه آبرسانی به تمامی روستاهای قشم برای استفاده و بهره مندی مردم از این نعمت خدادادی در کوتاه ترین زمان ممکن تاکید کردند.
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم با بیان اینکه اقدامات صورت گرفته از سوی سازمان منطقه آزاد قشم در این حوزه زیرساخت ها در راستای انجام مسئولیت اجتماعی و با هدف حل مشکلات مردم انجام گرفته، تاکید کرد با هماهنگی و همکاری و با بهره گیری از ظرفیت های تمامی نهادها، شوراها و همراهی جوامع محلی، پروژه های مربوط به آب آشامیدنی سالم در روستاهای جزیره قشم با سرعت بیشتری اجرایی خواهد شد.
گفتنی است، این جلسه با حضور علی درویش پور، رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، احمد مرادی نماینده مردم بندرعباس، قشم، ابوموسی، حاجی آباد و خمیر در مجلس، حمیدرضا جانباز، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کشور به همراه جمعی از معاونان و مدیران و همچنین مسئولان آبفای استان هرمزگان به صورت مجازی در تهران برگزار شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها