موج
کدخبر : ۳۸۱۷۲۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-381724

مجتبی بذرافشان:

رییس ستاد انتخاباتی سید ابراهیم رییسی در خراسان رضوی عنوان کرد: اقداماتی که آقای رییسی با بازدیدهای خود از کارخانجات داشته و با بازگشت مجدد اشتغال به جوانان و کارگران، امید در آنان تزریق شده می‌تواند مشارکت در انتخابات را بالا ببرد.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، مجتبی بذرافشان رییس ستاد انتخاباتی سید ابراهیم رییسی در خراسان رضوی در خصوص راهکارهای این ستاد برای افزایش مشارکت در انتخابات و دلایل احتمالی مشارکت پایین در انتخابات تصریح کرد: اگر مشارکت در انتخابات پایین باشد اصلی‌ترین دلیل آن ناامیدی مردم از وضعیت اقتصادی موجود و خدشه‌دار شدن اقتدار کشور است.

مجتبی بذرافشان در ادامه گفت: تصمیم‌گیری‌های کلان اقتصادی کشور برای مردم تمام کننده نیست که معیشت آنان را بهبود بخشیده و آنها را امیدوار کند و هر موقع تصمیمی گرفته شده که دیگر گرانی نباشد؛ باز هم اجناس گران شد و معیشت مردم در تنگنا قرار گرفت.

رییس ستاد انتخاباتی سید ابراهیم رییسی در ادامه خاطرنشان کرد: نیازی نیست مردم سیاست‌مدار باشند و این‌ها موضوعاتی است که مردم آن را مشاهده می‌کنند و با زندگی روزانه آنان گره خورده است و اگر مشارکت در انتخابات پایین باشد دلیلش همین موضوعات است.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: اقداماتی که آقای رییسی با بازدیدهای خود از کارخانجات داشته و با بازگشت مجدد اشتغال به جوانان و کارگران، امید در آنان تزریق شده می‌تواند مشارکت در انتخابات را بالا ببرد.

بذرافشان در خاتمه بیان کرد: ایشان مبارزه با فساد را از معاون قوه قضاییه، قضات و وکلا آغاز کرده و به مجریان و افراد شخصی نیز خواهند رسید، با اقداماتی که آقای رئیسی انجام داده رو برآورد می‌شود که مشارکت مردم در انتخابات افزایش خواهد یافت.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها