موج
کدخبر : ۳۸۱۶۱۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-381610

محمدرضا رضایی کوچی:

رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه ایلام تنها استانی است که به شبکه ریلی متصل نشده است، گفت: پروژه اتصال ایلام به راه آهن تنها پنج درصد پیشرفت دارد.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام، محمدرضا رضایی کوچی رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در جلسه نهایی پیگیری و نظارت میدانی سفر رئیس مجلس شورای اسلامی به ایلام افزود: 200 میلیارد تومان امسال به شبکه ریلی استان ایلام تخصیص یافته است که امیدواریم یک قطعه از این طرح امسال به مناقصه برود.

وی اتصال استان ایلام به شبکه آزادراهی کشور را از نیازهای اساسی مردم ایلام توصیف کرد و بر لزوم تزریق اعتبارات مورد نیاز برای تکمیل پروژه آزادراه کرمانشاه،حمیل ایلام تاکید کرد و اظهار داشت: 100میلیارد تومان برای تکمیل زیرساخت های مرز بین المللی مهران اختصاص داده شده است.

رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از تخصیص 100 میلیارد تومان برای تکمیل پروژه های مرزی خبر داد و ابراز امیدواری کرد که با اجرای آنها روند خدمات رسانی به زائران بهبود یابد.

رضایی با بیان اینکه بیش از 60 درصد تردد زوار اربعین از مرز مهران صورت می گیرد ولی به نسبت این تعداد زیرساخت های آب شرب و فاضلاب پیش بینی نشده است،تصریح کرد:ایلام نیازمند توجه بیشتر مسئولان است که انتظار می رود به توسعه همه جانبه این دیار مرزی توجه شود.

وی همچنین خواستار اختصاص 60 میلیارد تومان برای تکمیل تصفیه خانه فاضلاب شهر ایلام به ظرفیت 160هزار نفر شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها