موج
کدخبر : ۳۸۱۱۹۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-381194

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان با تاکید بر تشدید محدودیت ها، اظهار داشت: فرمانداران محدودیت های جدی کرونایی را مطابق با سطح هشدار قرمز در همه شهرستان ها در تعطیلات پیش رو اعمال کنند.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، علی رئوفی جانشین رئیس ستاد مقابله کرونا استان هرمزگان  در همین خصوص افزود: در هفته جاری آمار مبتلایان و بستری های کرونا در هرمزگان به ترتیب با رشد ۵۰ و ۴۰ درصدی همراه بوده است که بسیار نگران کننده است.

وی تصریح کرد: وضعیت فعلی شیوع کرونا در هرمزگان بحرانی است و مدیریت این وضعیت نگران کننده نیازمند مشارکت همگانی است.

جانشین رئیس ستاد مقابله کرونا استان، با تاکید بر تشدید اقدامات در سطح استان برای مقابله با بیماری، افزود: همه فرمانداران با بسیج امکانات و تشدید محدودیت ها با روند صعودی آمار مبتلایان مقابله کنند تا استان از این وضعیت حاد خارج شود.

وی گفت: تعطیلی عمومی کلیه واحدهای تجاری، بازرگانی، خدمات و آموزشی بجز سطح یک در سطح شهرستان ها به ویژه بندرعباس در دستور کار فرمانداران قرار گیرد تا روند صعودی آمار مبتلایان و بستری ها متوقف شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان با تاکید بر تشدید محدودیت ها، اظهار داشت: فرمانداران محدودیت های کرونایی را مطابق با سطح هشدار قرمز در همه شهرستان ها در تعطیلات پیش رو اعمال کنند.

جانشین رئیس ستاد مقابله با کرونای استان، تصریح کرد: ممنوعیت ورود و خروج خودروها در تعطیلات پیش رو بجز موارد حیاتی در همه مناطق استان اعمال شود.

رئوفی خاطر نشان کرد: با توجه به نقش تجمعات در سیر صعودی آمار مبتلایان و بستری ها کرونا در هرمزگان برگزاری هرگونه تجمع و مراسم فرهنگی، اجتماعی، مذهبی و آئینی در همه شهرها و روستاهای استان ممنوع است.

وی افزود: با توجه به آمار بالای مبتلایان و بستری ها ظرفیت های درمانی استان رو به تکمیل است و ضروری است برای جلوگیری از بالا رفتن فوتی ها رعایت شیوه نامه های بهداشتی و رعایت فاصله گذاری اجتماعی به صورت جدی مورد توجه قرار گیرد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: تشدید اجتناب ناپذیر نظارت ها و محدودیت ها برای حفظ سلامتی مردم به عنوان اولویت کاری مسئولان در کشور است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها