موج
کدخبر : ۳۸۱۱۵۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-381159

ابراهیم امامی:

فرماندار شهرستان پارس آباد گفت: 171 شعبه ثابت و سیار اخذ رای در شهرستان پارس آباد برای برگزاری انتخابات پیش بینی شده است.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، ابراهیم امامی ، فرماندار شهرستان مرزی پارس آباد مغان با اشاره به پیش بینی ۱۷۱ شعبه ثابت و سیار اخذ رأی در شهرستان برای برگزاری دو انتخابات گفت: در شهرستان پارس آباد مغان ۹۶ نامزد برای حضور در ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی از سه شهر پارس آباد،اسلام آباد و مغانسر حضور دارند.

وی اظهار داشت: بیش از ۴هزار نفر عوامل اجرایی، نظارتی، بازرسی روند برگزاری انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا در این شهرستان را بر عهده دارند.

فرماندار پارس آباد بر ضرورت اصل امانتداری و نظارت بر انتخابات در شهرستان تاکید کرد و افزود: هدف ما تحقق سلامت ، امنیت ، مبارزه و مشارکت حداکثر مردم در پای صندوق های رای گیری است.

امامی زمان رسمی تبلیغات شوراها از ساعت ۱۲شب روز پنجشنبه بیستم خرداد شروع و تا ساعت ۲۴ چهارشنبه ۲۶ خردادماه ادامه دارد و نامزدها می‌توانند در چارچوب قانون و پروتکل‌های بهداشتی شرایط کرونایی تبلیغات خود را انجام دهند و از ساعت ۱۲ روز پنجشنبه ۲۷ خردادماه هر گونه تبلیغات ممنوع بوده و بعنوان پایان زمان تبلیغات است.

وی خاطر نشان کرد: از برگزاری هرگونه مراسم استقبال از کاندیدا و تشکیل کاروان تبلیغاتی چه انسانی و چه خودرویی باید خودداری شود.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها