موج
کدخبر : ۳۸۱۰۳۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-381030

سعید اکبریان:

شهردار تربت حیدریه عنوان کرد: شهرداری تربت حیدریه یک نهاد تقریبا ورشکسته است و در آمد‌ها و هزینه‌ها با هم همخوانی ندارد و این بدان معناست که دیگر نمی‌توان با عوارض و پروانه و فشار آوردن بر روی مردم کسری بودجه را جبران کند.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، سعید اکبریان شهردار تربت حیدریه بیان کرد: تنها راه نجات توسعه اقتصادی و فرهنگی شهر تربت حیدریه احیای صنعت گردشگری است و این حوزه تنها با محوریت احیای بزرگراه امام رضا علیه السلام و  همچنین پارک جنگلی پیشکوه محقق می‌شود.

اکبریان همچنین در ادامه افزود: شهرداری تربت حیدریه تقریبا یک نهاد ورشکسته است و در آمد‌ها و هزینه‌ها با هم همخوانی ندارد و این بدان معناست که دیگر نمی‌توان با عوارض و پروانه و فشار آوردن بر روی مردم کسری بودجه را جبران و در ادامه فعالیت‌های زیربنایی و عمرانی با کیفیت داشته باشیم، لذا برای پایدار کردن درآمد شهر تربت حیدریه لازم است صنعت گردشگری این شهر که ظرفیت بالایی دارد را فعال کنیم.

 اکبریان بیان کرد: سیاست را بر رونق و تجهیز بزرگراه امام رضا علیه السلام بکار گرفتیم و در مرحله نخست مقرر شد از میدان جهاد تا سه راه بوری آباد به طول ۴کیلومتر چهار بانده بشود و در ادامه میدان زعفران در ورودی شهر را شهرداری زیباسازی و ایمن سازی کند.

 شهردار تربت حیدریه اضافه کرد: این بدان خاطر است که بزرگراه امام رضا علیه السلام رونق پیدا کند و در ادامه بزرگراه الغدیر از رونق بیفتد، یعنی ورود تریلی‌ها و ماشین‌های سنگین به داخل شهر ممنوع و از بزرگراه الغدیر تردد کنند و از طرفی دیگر اجازه بدهیم اتوبوس‌های عبوری داخل شهر شوند و زائر و مسافر رفت و آمد کند.

 اکبریان در خاتمه از طرح همیار محله بعنوان یکی از طرح‌های موفق یاد کرد و افزود: اجرای این طرح به قدری موفق بوده که درخواست مشارکت دو هفته گذشته شهروندان به اندازه تمام مشارکت‌های چند سال اخیر بوده است به طوری که بالغ بر ۸۰ هزار متر جوی و جدول گذاری و ۷۰ هزار متر آسفالت بصورت مشارکتی انجام می‌شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها