موج
کدخبر : ۳۸۰۷۲۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-380723

عباس آذری:

سخنگوی صنعت برق خراسان رضوی عنوان کرد: بنا بر مصوبه وزارت نیرو همه نهادها، دستگاه‌های اجرایی، موظف هستند در ساعات اداری۵۰ درصد و در ساعات غیراداری ۹۰ درصد مصرف برق خود را کاهش دهند.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، عباس آذری سخنگوی صنعت برق خراسان رضوی عنوان کرد: بنا بر مصوبه وزارت نیرو همه نهادها، دستگاه‌های اجرایی، بانکها، موسسات عمومی و غیردولتی و شهرداری‌ها موظف هستند در ساعات اداری ۵۰ درصد و در ساعات غیراداری ۹۰ درصد مصرف برق خود را کاهش دهند.

عباس آذری همچنین در ادامه اضافه کرد: روز گذشته برق چهار نهاد شامل بانک سپه در میدان احمدآباد، بانک ملت در خیابان امام خمینی (ره)، اداره کل ثبت اسناد در خیابان خیام و بنیاد شهید و امور ایثارگران در خیابان شهید مدرس که ضوابط مزبور را رعایت نکردند به مدت ۲۴ ساعت قطع شد.

سخنگوی صنعت برق خراسان رضوی گفت: از اردیبهشت ماه جاری مدیریت مصرف در دستگاه‌های اجرایی خراسان رضوی و مشهد آغاز و از سوی استانداری به همه آن‌ها اعلام شده است که مصرف خود را کاهش دهند و برای مدیریت مصرف در دستگاه‌های اجرایی، مانور مدیریت بار ساختمان‌های اداری صنعت آب و برق در خراسان رضوی  برگزار شد که برگزاری آن تداوم خواهد داشت.

آذری در خاتمه اظهار کرد: تعداد مشترکان برق شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی به جز حوزه شرکت توزیع نیروی برق شهرستان مشهد، یک میلیون و ۲۷۰ هزار مشترک و طول شبکه‌های فشار متوسط و فشار ضعیف این شرکت ۴۲ هزار کیلومتر است.

و همچنین: تعداد مشترکان شرکت توزیع برق مشهد نیز یک میلیون و ۶۰۰ هزار نفر و طول شبکه آن نیز حدود ۱۷ هزار کیلومتر است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها