موج
کدخبر : ۳۸۰۶۸۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-380681

بهروز ندایی:

رئیس ستاد انتخابات استان اردبیل گفت: تعداد شعب اخذ رای در استان اردبیل 10 درصد افزایش یافته است.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، بهروز ندایی ، رئیس ستاد انتخابات استان اردبیل در جلسه ستاد انتخابات استان گفت: شعبه هایی که بیش از هزار رای در آن اخذ شده بود به دو شعبه افزایش و یا یک شعبه سیار در آن دایر شده است.

وی بیان کرد: تمامی تعرفه های احراز هویت انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا برای انتخابات  دریافت شده و در استانداری مستقر است.

رئیس ستاد انتخابات استان اردبیل تصریح کرد: به لحاظ زیرساختی از جمله خودرو و نیروی انسانی و تجهیزات لازم مشکلی برای برگزاری انتخابات نداریم و تمامی امکانات فراهم شده است.

ندایی با بیان اینکه نزدیک ترین شعب به محل سکونت افراد اطلاع رسانی می شود،افزود: سامانه ای در وزارت کشور تهیه شده که نزدیک ترین شعبه به افراد پیامک می شود.

وی به افراد رد صلاحیت شده در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا اشاره کرد و گفت: افراد رد صلاحیت شده در شوراهای اسلامی شهر ۳۸ نفر هستند که می توانند به هیات نظارت استان اعتراض کنند.

رئیس ستاد انتخابات استان اردبیل بیان کرد: تبلیغات نامزدهای شوراهای اسلامی شهر و روستا از ۲۰ تا ۲۶ انجام و تبلیغات خارج از این محدوده زمانی غیرقانونی است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها