موج
کدخبر : ۳۸۰۴۳۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-380439

حجت الاسلام والمسلمین صادقی:

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت صاحب الزمان گفت: اگر کشور خود را دوست داریم باید بدانیم که تنها راه علاج درد های مزمن کشور حضور موثر در انتخابات است.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، حجت الاسلام رحمت الله صادقی  در جمع طلاب،نخبگان و معتمدین شهرستان سمیرم گفت: دشمنان از طریق رسانه های خود و فضای مجازی به دنبال ناامید کردن مردم هستند و القا می کنند که شرکت در انتخابات تاثیری ندارد اما اگر کشور خود را دوست داریم  باید بدانیم که تنها راه علاج درد های مزمن کشور حضور موثر در انتخابات است.

وی افزود: انقلاب اسلامی و کشور ما در مقابل یک دشمن قوی قرار گرفته که سالها از انواع نیرنگ ها وخدعه ها علیه ما استفاده کرده و ما نیز برای مقابله با این دشمن خبیث چاره ای جز قوی شدن نداریم .

حجت الاسلام والمسلمین صادقی با بیان اینکه یکی از  مهم ترین مؤلفه های قدرت رهبری الهی، قدرتمند، شجاع،  باتدبیر و مردمی  است گفت ما از این نعمت به لطف الهی چه در زمان امام راحل (ره) و چه در زمان مقام معظم رهبری( مد ظله )بهره مند بوده و هستیم.

وی دومین مولفه قدرت در نظام اسلامی و هر حکومتی را مدیران و فرماندهان آن نظام دانست و تاکید کرد: اگر فرماندهان و مدیران یک حکومت گوش به فرمان آن رهبر الهی و قدرتمند باشند حرکت آن نظام رو به جلو خواهد بود.

حجت الاسلام صادقی سومین مولفه برای اقتدار  یک نظام را مردم و امت دانست و تاکید کرد: اگر در یک جامعه ای مردم از پیروی رهبر الهی سرباز زدند حتی اگر رهبری آن جامعه امیر المومنین  علیه السلام باشد جامعه اسلامی متوقف می شود.

 مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت صاحب الزمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف)با اشاره به وقایع تاریخی در زمان امام حسن علیه السلام یادآور شد : امام حسن مجتبی علیه السلام در نخیله با سپاه چهل هزار نفری داشت دودمان بنی امیه را به باد می داد اما با خیانت فرماندهان و مدیران کار به جایی رسید که سپاه امام از هم پاشید و حتی امام را ترور کردند.

وی با بیان اینکه دشمنان چون می دانند مردم سالاری دینی در نظام ما حاکم است به دنبال نفوذ از طریق انتخابات بودند تا انقلاب اسلامی را استحاله کنند اما  ما باید با روشنگری آگاهی ها را افزایش بدهیم .

حجت الاسلام صادقی گفت: آیا اگر فردی از عزیزان ما دچار بیماری سختی بود او را رها می کنیم تا بمیرد یا اینکه هر تلاشی می کنیم تا او بهبود یابد.

 وی افزود: حال که  کشور  عزیز  ما به واسطه ضعف های  مدیریتی  دچار گرفتاری شده باید به دنبال درمان آن باشیم نه اینکه بی تفاوت باشیم تا کشور آسیب ببیند.

رحمت الله صادقی گفت: دشمنان از طریق رسانه های خود و فضای مجازی به دنبال ناامید کردن مردم هستند و القا می کنند که شرکت در انتخابات تاثیری ندارد اما اگر کشور خود را دوست داریم  باید بدانیم که تنها راه علاج درد های مزمن کشور حضور موثر در انتخابات است.

وی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری که انتخابات را لیلقه القدر انقلاب اسلامی می دانند گفت: همانگونه که در شب قدر مقدرات یک سال انسان رقم می خورد در انتخابات مقدرات هشت سال و یا چهار سال کشور رقم می خورد.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه اصفهان با بیان اینکه اگر می خواهیم موتور محرکه انقلاب اسلامی پر شتاب حرکت کند باید در انتخابات شرکت کنیم گفت: شرکت نکردن در انتخابات هیچ سودی ندارد جز اینکه دشمنان را خوشحال می کند و زمینه را برای فشار بیشتر به کشور و مردم افزایش می دهد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها