موج
کدخبر : ۳۸۰۳۹۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-380390

وحید میرمحمدی خبر داد:

رئیس اداره حمل ونقل کالای راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان اردبیل گفت:621 هزار و 604 تن کالا در 2 ماه گذشته در استان اردبیل جابجا شد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، وحید میرمحمدی، رئیس اداره حمل ونقل کالای راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان اردبیل در بازدید از شرکت های حمل ونقل شهرستان پارس آباد با بیان اینکه بیشترین کالای استان از شهرستان های اردبیل ، پارس آباد، نمین و بیله سوار جابجا شده گفت: در مدت یاد شده 46 هزار برگ بارنامه صادر شده است.

وی محصولات کشاورزی ، سیمان، آب معدنی، انواع چوب و سوخت را عمده کالاهای جابجا شده استان در مدت یاد شده دانست و افزود: حمل کالا و مایحتاج عمومی مردم اولویت اصلی اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اردبیل است.

رئیس اداره حمل ونقل کالای راهداری استان اردبیل از فعالیت ۸۷ شرکت حمل و نقل کالا با 12 هزارو 933 دستگاه ناوگان باری در استان خبر داد و تصریح کرد: 11 هزارو 784 راننده پرتلاش در بخش حمل و نقل کالای استان فعالیت می کنند.

میرمحمدی گفت: در قالب کمیسیون ماده ۱۲ نظارت ویژه برعملکرد شرکت‌های حمل و نقل انجام می شود و مردم، رانندگان و صاحبان کالا می توانند هرگونه شکایات خود را از طریق سامانه 141 جهت رسیدگی به اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل اطلاع دهند.

وی با اشاره به شیوع ویروس کرونا بیان کرد: کلیه اقدامات لازم و شیوه نامه های بهداشتی به شرکت های حمل ونقل ابلاغ شده و فاصله گذاری اجتماعی نیز رعایت می شود.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها