موج
کدخبر : ۳۸۰۱۲۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-380121

حجت‌الاسلام جواد نیک‌بین:

نماینده مردم کاشمر در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: اینکه اصلاح‌طلبان عنوان می‌کنند رد صلاحیت کاندیداهای مورد نظر آنها در مشارکت مردم در انتخابات تأثیر می‌گذارد، باید بگویم اینگونه نیست و این مسئله تأثیری در مشارکت مردم نخواهد داشت.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، حجت‌الاسلام جواد نیک‌بین نماینده مردم کاشمر در مجلس شورای اسلامی با توجه به اعلام نتایج بررسی صلاحیت‌های کاندیداهای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری عنوان کرد: شورای نگهبان در بررسی صلاحیت‌ها به دور از هرگونه مصلحت‌اندیشی عمل کرده است.

وی افزود: در بررسی صلاحیت کاندیداها مرّ قانون توسط شورای نگهبان رعایت شده و شورای نگهبان به دور از هرگونه تأثیرپذیری از بیرون و نیز مصلحت‌اندیشی در این زمینه به وظیفه قانونی خود  عمل کرده است.

عضو فراکسیون روحانیت مجلس اظهار داشت: طبیعی است کسانی که در هشت سال گذشته زمام امور را در دست داشته و ثمره اقدامات آنها امروز گرانی و دیگر مشکلات همچون مشکلات در حوزه معیشت، تولید کالا و ... است، نباید مجدد فرصت در اختیارشان قرار داده شود.

جواد نیک‌بین خاطرنشان کرد: کسانی که در این هشت سال به هر نحوی در تصمیمات قوه مجریه نقش داشته‌اند، باید به جای کاندیداتوری و انتقاد کردن در اظهاراتشان، به مردم پاسخ دهند که چرا این وضع برای کشور پیش آمده است.

وی افزود: بدیهی است که این افراد از صلاحیت لازم برای کاندیداتوری برخوردار نباشند و اگر صلاحیت آنها تأئید می‌شد باید تعجب می‌‌کردیم.

وی با اشاره به بیانیه اصلاح‌طلبان در مورد نتایج بررسی صلاحیت‌ کاندیداهای ریاست جمهوری اظهار داشت: اینکه اصلاح‌طلبان عنوان می‌کنند رد صلاحیت کاندیداهای مورد نظر آنها در مشارکت مردم در انتخابات تأثیر می‌گذارد، باید بگویم اینگونه نیست و این مسئله تأثیری در مشارکت مردم نخواهد داشت.

نیک‌بین در خاتمه خاطرنشان کرد: مردم امروز به دولت و کارنامه کاری‌اش با نگاه منفی نگاه می‌کنند و اینکه یکی از مؤثرترین اعضای دولت کاندیدای ریاست جمهوری باشد مردم با نگاه منفی به این موضوع نگاه می‌کنند و به هیچ ‌وجه این قبیل افراد مورد اقبال مردمی قرار نمی‌گیرند که عدم تأیید صلاحیت‌شان بخواهد در مشارکت در انتخابات تأثیر منفی بگذارد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها