موج
کدخبر : ۳۷۹۹۴۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-379945

سردار شاکرمی:

فرمانده سپاه امیرالمؤمنین استان ایلام به اجرای طرح موفق سلامت محله محور شهید قاسم سلیمانی در استان ایلام اشاره کرد و گفت: با اجرای این طرح از آذر تا اسفندماه ۹۸ درصد میزان فوتی های استان ایلام کاهش یافت و این طرح در استان کوچکی چون ایلام بهتر جواب داد.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام ، سردار جمال شاکرمی فرمانده سپاه امیرالمؤمنین استان ایلام در نشست ستاد استانی کرونا افزود: در اجرای موفق طرح غربالگری سلامت محله محور شهید قاسم سلیمانی مشارکت مردم، علوم پزشکی، هلال احمر، بسیج و سایر دستگاه ها تاثیرگذار بود.

وی به کمک های مومنانه استان ایلام در ایام کرونا اشاره کرد و اظهار داشت: در این مدت شیوع کرونا تاکنون100 میلیارد تومان کمک های مومنانه با همکاری خیرین، پویش های مردمی، ارگان هایی همچون بنیاد مستضعفان و برکت، دستگاه های اداری و نظامی بین خانواده های محروم یا آسیب دیده از کرونا یا خانواده های مبتلا به این ویروس توزیع شد.

فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) ایلام به همراهی و همگرایی مردم و مسئولان برای مقابله با شیوع کرونا اشاره و تصریح کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در طول مدت شیوع این بیماری تمامی امکانات خود را برای مقابله با آن در اختیار مجموعه بهداشت و درمان قرار داد.

سردار شاکرمی اظهار داشت: دشمنان و معاندان تلاش بسیاری کردنداز موضوع کرونا به سود اهداف شوم خود بهره برداری کنند اما همدلی مردم و مسوولان اجازه نداد خواب شوم دشمنان را تعبیر شود.

وی افزود: سپاه استان ایلام با تمام توان و امکانات به یاری دانشگاه علوم پزشکی آمد و بضاعت خود را در اختیار ستاد کرونا و مسوولان کادر درمان استان قرار داد، هرچند سپاه استان ایلام به نسبت سایر استان ها از امکانات و تجهیزات کمتری برخوردار است.

فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) ایلام خاطرنشان کرد: در این مدت و پس از شیوع کرونا سه هزار متر مربع به زیرساخت های سپاه برای مهار ویروس کرونا استان اضافه شد.

همچنین فرمانده انتظامی استان ایلام نیز در این نشست گفت: چهار پیک شدید و کشنده کرونا در استان ایلام شیوع پیدا کرد که با همکاری مردم و مسوولان به خوبی مدیریت و مهار شد.

سردار دلاور القاصی مهر افزود: نیروهای پلیس راه در 21 نقطه ورودی و خروجی، تردد خودروها به داخل و خارج استان را کنترل و مدیریت و از ترددهای غیرمجاز جلوگیری شد.

وی افزود: 125هزار خودرو به علت نداشتن برگه تردد مجاز به مقصدهای خود عودت داده شدند و هفت هزار و ۹۰۰ مورد جریمه به علت عدم استفاده از ماسک ثبت شد.

القاصی مهر افزود: یکی دیگر از اقدامات پلیس نظارت بر اصناف بود که تاکنون 24 هزار و 405 مورد بازدید قرار گرفت و نزدیک به یک هزار و470 واحد به علت تخلف از مصوبه های ستاد کرونا پلمب شدند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها