موج
کدخبر : ۳۷۹۸۵۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-379858

مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان خبر داد:

مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان از تعیین تکلیف ۸۱ طرح در جلسه گروه کاری تلفیق زیربنایی استان اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، علیرضا قاری‌ قرآن در جلسه گروه کاری تلفیق زیربنایی استان اصفهان پرونده‌های گروه کاری طرحهای وابسته کشاورزی احاله شده به گروه کاری تلفیق شامل پنج مورد از موارد خارج حریم شهرهای (شاهین‌شهر و میمه، خوروبیابانک و چادگان) و یک مورد از موارد داخل حریم شهر اصفهان مطرح و بررسی شد.

وی با بیان اینکه 60 مورد از پرونده های مطرح شده مربوط به گروه کاری طرح های وابسته کشاورزی بود اذعان داشت: این پرونده‌ها شامل موارد داخل حریم 38 شهر استان و موارد خارج حریم 22 شهر استان بودند.

قاری‌قرآن ادامه داد: 4 مورد از موارد مطروحه در این جلسه مربوط به موارد داخل حریم شهر اصفهان و ۱۱ پرونده دیگر نیز مربوط به موارد خارج حریم شهرستان‌های اصفهان، سمیرم، نایین و کاشان بود که مورد بررسی قرار گرفتند.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: از موارد مهم مطرح شده در این جلسه، طرح سند بهسازی و نوسازی صنعت آجر استان شامل پهنه‌بندی ،استقرار و سیاست‌گذاری اجرایی و مدیریتی بود.

قاری قران گفت: این طرح جهت ساماندهی وضعیت کوره‌های آجر پزی استان و ارائه برنامه و طرح برای نوسازی کوره ها و تبدیل کوره‌های قدیمی و سنتی به کوره‌های به روز که در کاهش آلودگی‌های زیست محیطی اثر بسیاری داشته و همچنین کمک شایانی به رشد صنعت آجر استان میکند از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

به گزارش موج؛ در این جلسه تعیین کاربری مجموعه ها و مراکز ورزشی – تفریحی، احداث پارک علم و فناوری سلامت واقع در اراضی محور اصفهان –بهارستان موسوم به اراضی روستای گچی نیز مطرح و رسیدگی شد.

استانداری اصفهان

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها