موج
کدخبر : ۳۷۹۴۱۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-379414

رئیس اتاق بازرگانی اصفهان:

رئیس اتاق بازرگانی اصفهان بیان داشت: فعالیت های اقتصادی درمحوریت اقدامات سفارت خانه های ایران در کشورهای مختلف قرارگیرد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، مسعود گلشیرازی در یکصدودومین جلسه شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی استان اصفهان ضمن خوشامدگویی به معاون وزیر،ابراز امیدواری کرد: با همت ایشان و همکارانشان شاهد توسعه کسب و کار برون مرزی اقتصاد ملی و اصلاح ساختاری در سفارت خانه ها برای محوریت قرارگرفتن فعالیت های اقتصادی به منظور کمک به فعالان اقتصادی باشیم.

وی از تصویب تدوین سند مصوبات شوراهای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی و اقدامات اتاق های بازرگانی جهت اطلاع به کاندیداهای احرازصلاحیت شده ریاست جمهوری با همکاری اتاق ها به منظور ایجاد دکترین اقتصادی مشخص و محوریت قرار گرفتن حوزه اقتصاد در برنامه ها خبر داد.

دبیر شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی استان اصفهان همچنین ضمن انتقاد از برخی دستگاه های اجرایی، ازدست اندرکاران دستگاه قضا به واسطه دفاع از خادمان و خدمتگزاران مردم و فعالان اقتصادی تقدیر و تشکر کرد.

اتاق اصفهان 3 (1)

اسناد آمایش باید به یک گفتمان تبدیل شود

مهدی طغیانی، نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی نیزبا تاکید بر اینکه اسناد آمایش باید به یک گفتمان تبدیل شود، افزود: در غیراینصورت این اسناد به عنوان یک مانع برای سرمایه گذاران تلقی خواهد شد.

 وی بر ضرورت تبیین این موضوع که آمایش، پایدارسازی توسعه کشور برای آینده است تاکید نمود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها